Tagi
Publikacji na stronę
1
Bartosz Czechowicz | 17.05.2018 | 4692 odsłony | 9 komentarzy

Trudno uwierzyć, że firma zdecydowała na to dopiero teraz. Sony kończy z produkcją fizycznych nośników dla gier pisanych z myślą o konsoli PlayStation Vita. Z informacji, do których dotarła redakcja portalu Kotaku, wynika, że karty przestaną być wytwarzane przed końcem marca przyszłego roku.

więcej »
Bartosz Czechowicz | 11.10.2017 | 5629 odsłon | 10 komentarzy

Wbrew pozorom, nie byłoby to aż tak dużym zaskoczeniem. Nintendo może wprowadzić na rynek odświeżoną wersję konsoli Game Boy - twierdzi redakcja serwisu Ubergizmo. Wskazuje na to m.in. znak towarowy, który zastrzegła firma.

więcej »
Michał Tomaszkiewicz | 02.11.2007 | 400 odsłon | Brak komentarzy
Do 2011 sprzedaż telefonów komórkowych i PDA ze zintegrowanym odbiornikiem GPS ma wzrosnąć ponad czterokrotnie, ze 109,6 mln w zeszłym roku, do 444 mln urządzeń za cztery lata.

W 2011 roku 29,6% wszystkich sprzedawanych telefonów komórkowych będzie oferować odbiornik GPS, w porównaniu do 11,1% w zeszłym roku.

„Obok aparatów cyfrowych, możliwości multimedialnych oraz komunikacyjnych (jak na przykład obsługa Wi-Fi), funkcja odbiornika GPS staje się wśród producentów coraz popularniejsza jako wartość dodana do urządzeń, pozwalająca na dyferencjację własnej oferty” - mówi Tina Teng, analityk z iSuppli - „Przychylnym okiem patrzą na to także operatorzy, którzy zaczynają oferować związane z GPS usługi, mające zwiększyć wskaźnik ARPU – średniego przychodu z użytkownika”.

Największy boom na urządzenia ze zintegrowanymi odbiornikami GPS spodziewany jest w Stanach Zjednoczonych i Korei Południowej; następnym „zarażonym” rynkiem będzie Europa, dzięki GPS wbudowanym w palmofony.
więcej »
Tagi: gps, handheldy
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Kiedyś może będzie poprawa. 58
Nawet dwudziestokrotnie wydajniejszy niż poprzednik. 24
Kasa musi się zgadzać. Ostatnie miesiące dla serwisu społecznościowego Facebook nie były najlepsze. 34
Ogromny ekran i solidny akumulator. 35
Kiedy będą mogły przytulić nowe Ryzeny? 15
Kasa musi się zgadzać. Ostatnie miesiące dla serwisu społecznościowego Facebook nie były najlepsze. 34
Trzy modele dla wymagających. NZXT zaprezentował dzisiaj swoje nowe zasilacze z serii E. 6
Facebook
Ostatnio komentowane