tagi
12

Nintendo Switch Lite - prezentacja i specyfikacja nowej wersji konsoli

Adrian Kotowski 10.07.2019

Konsola stała się jeszcze bardziej mobilna. Nintendo przedstawiło dzisiaj konsolę Switch Lite, przygotowaną dla fanów handheldów. Sprzęt został obcięty z wielu rozwiązań, które oferuje standardowy Switch, ale dzięki temu lepiej nadaje się do grania w gry poza domem. Cięcia spowodowały również, że sprzęt jest wyraźnie tańszy niż podstawowa wersja. Sprawdźcie, czym jeszcze charakteryzuje się nowy produkt.

0

Nintendo Mini Switch 2 - kolejne przecieki o nowej konsoli Japończyków

Bartosz Czechowicz 05.07.2019

Powinniśmy czekać na premierę. Nintendo niczego jeszcze oficjalnie nie ujawniło, ale w sieci już od dłuższego czasu mówi się, że firma wprowadzi na rynek dwie nowe wersji Switcha. Jeśli wziąć pod uwagę fakt, że poprawione wydania konsol obecnej generacji zaprezentowało zarówno Sony, jak i Microsoft, to można założyć, że Japończycy również mają taki plan. Szczególnie, że internet aż huczy od plotek o nadchodzących modelach.

7

Kolejne przecieki potwierdzają tańszą wersję Switcha

Bartosz Czechowicz 19.06.2019

Firma idzie w ślady konkurencji. Jedną z największych niespodzianek aktualnej generacji konsol był fakt, że firmy Sony i Microsoft zdecydowały się na wprowadzenie dwóch różnych wersji swoich urządzeń, które różniły się od siebie oferowaną mocą obliczeniową (PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro, Xbox One i Xbox One X). Niektórzy przypuszczali, że na podobny scenariusz nie zdecyduje się Nintendo, ale coraz więcej wskazuje na to, że Switch także doczeka się kilku edycji.

7

The Wall Street Journal: Nintendo planuje dwie nowe wersje konsoli Switch

Bartosz Czechowicz 13.06.2019

Firma podąża za konkurencją. Zarówno Sony, jak i Microsoft mają w swojej ofercie tańsze oraz droższe wersje swoich obecnych konsol. Urządzenia różnią się wydajnością, chociaż na dość niestandardowe posunięcie zdecydował się ostatnio gigant z Redmond, który zapowiedział Xboksa One S w wersji bez fizycznego napędu na płyty. Teraz wiemy, że Nintendo wybrało analogiczną strategię do konkurencji.

2

Targi E3 2019: Wiedźmin 3 na Nintendo Switch jest już faktem, a nie tylko plotką

Jan Domański 12.06.2019

Już od dłuższego czasu krążą plotki o ewentualnym wydaniu Wiedźmina 3 na przenośną konsolę Nintendo Switch. Niedawno informowaliśmy o jednej, ale nie na stronie PCLab, tylko na Twitterze (zapraszamy do zajrzenia na nasz profil), bo nie uznawaliśmy takiego obrotu spraw za wystarczająco prawdopodobny. Jednak Nintendo podczas konferencji na E3 zapowiedziało przygody Geralta w mobilnej odsłonie. To co dla wielu było tylko płonnymi nadziejami i sianiem plotek, teraz stało się faktem.

8

Nintendo: nie mamy żadnych nowych gier first-party dla 3DS-a

Bartosz Czechowicz 27.04.2019

Czyżby firma przygotowywała się do uśmiercenia konsoli? Za kulisami mówi się, że Nintendo planuje tańszą wersję Switcha. Jeśli wierzyć plotkom, to urządzenie będzie typowym handheldem. Czy jednak wyprze ono z rynku 3DS-a?

12

Nadchodzi tańsza wersja konsoli Nintendo Switch

Bartosz Czechowicz 25.04.2019

Przynajmniej tak utrzymuje branżowa prasa. Nintendo niczego jeszcze oficjalnie nie ogłosiło, ale w sieci mówi się, że Japończycy planują premierę tańszej wersji konsoli Switch. Informacjami na temat sprzętu podzielił się już serwis Nikkei, a teraz plany wprowadzenia na rynek takiego urządzenia potwierdziła redakcja portalu Bloomberg.

1

Nintendo Switch bez przystawki TV raczej nie trafi na rynki zachodnie

Bartosz Czechowicz 29.05.2018

Fani handheldów będą rozczarowani. Nintendo raczej nie wprowadzi na rynki zachodnie tańszego zestawu z konsolą Switch. Chodzi oczywiście o pakiet, którego sprzedaż niedawno ruszyła w Japonii. W pudełku z urządzeniem nie znajdziemy zarówno przystawki do telewizora, jak i kabla HDMI, adaptera AC oraz gripu dla kontrolerów.

10

Nintendo może odświeżyć konsolę Game Boy

Bartosz Czechowicz 11.10.2017

Wbrew pozorom, nie byłoby to aż tak dużym zaskoczeniem. Nintendo może wprowadzić na rynek odświeżoną wersję konsoli Game Boy - twierdzi redakcja serwisu Ubergizmo. Wskazuje na to m.in. znak towarowy, który zastrzegła firma.

12

Nowe patenty Nintendo prawdopodobnie ujawniają funkcje konsoli NX

Adrian Kotowski 12.08.2016

Kolejny raz mamy potwierdzenie krążących w sieci plotek. Wczoraj opublikowane zostały informacje o nowych patentach Nintendo, zgłoszonych 29 stycznia 2016. Dotyczą one nieujawnionego jeszcze sprzętu, którym najprawdopodobniej jest konsola NX. Na grafikach pojawia się odłączany kontroler, o którym od jakiegoś czasu wspominały zachodnie serwisy.

17

Nintendo NX z jakością grafiki na poziomie między PS3 i PS4

Adrian Kotowski 04.08.2016

Nintendo ma przygotować mocny zestaw produkcji na swój sprzęt. Serwis MVC ujawnił kolejne informacje na temat nadchodzącej konsoli NX i prezentują się one dość ciekawie. Jak na sprzęt przenośny, urządzenie powinno oferować naprawdę dobrą jakość grafiki, choć nie powinniśmy spodziewać się poziomu oferowanego przez PS4. 

17

New 3DS i New 3DS XL - Nintendo zaprezentowało odświeżone konsole przenośne

Adrian Kotowski 29.08.2014

Choć Nintendo ma się nieco gorzej na rynku konsol stacjonarnych, to wśród handheldów nie ma sobie równych. 3DS sprzedał się do tej pory w liczbie ponad 44 mln sztuk, a wynik ten zostanie z pewnością poprawiony, bo japońska firma zaprezentowała dzisiaj dwa nowe modele tej konsolki - New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL.