Tagi
Publikacji na stronę
1
Adrian Kotowski | 07.06.2016 | 5087 odsłon | 12 komentarzy

PES 2015 straci tryb sieciowy po niespełna 2 latach od premiery. Fani produkcji firmy Konami będą musieli przenieść się na nowszą część lub po prostu grać jedynie w trybie offline. To niestety standardowa praktyka japońskiego producenta, z którą mogliśmy spotkać się już w przypadku PES 2014. Jak nietrudno się domyślić, gracze nie są zbyt zadowoleni z postępowania wydawcy.

więcej »
Mateusz Skrycki | 05.05.2014 | 2016284 odsłony | 60 komentarzy

Elektronicznych gadżetów w naszym otoczeniu jest coraz więcej. Każdy z nich wymaga do działania energii i często kończy się ona wcześniej, niżbyśmy chcieli. W domu czy biurze naładowanie akumulatora nie jestem problemem, ale poza nimi najczęściej nie jest tak różowo. Niektóre smartfony mają wymienny akumulator (niestety, jest ich coraz mniej), a wtedy można wyposażyć się w zapasowe ogniwo i nosić je przy sobie, ale co z resztą urządzeń? Na ratunek przychodzą powerbanki! Do naszej redakcji trafiło 26 modeli. Oto ich test.

więcej »
Piotr Bulski | 27.11.2007 | 3446 odsłon | 4 komentarze
Western Digital proponuje kolejny dysk twardy z zielonym listkiem. W ekologicznej rodzinie napędów GreenPower pojawiły się produkty o pojemności 500 GB. 3,5-calowe modele Caviar GP, pracujące z interfejsem Serial ATA zużywają zdaniem producenta tylko 3,3 W energii w spoczynku i 6 W przy wyszukiwaniu danych. Efektem zastosowania nowych dysków ma być ciszej pracujący i chłodniejszy sprzęt oraz mniejsze nawet o 30 proc. zużycie energii w porównaniu do innych 0,5-terabajtowych dysków twardych.

Western Digital przedstawia liczby wskazujące jak wiele dwutlenku węgla nie dostanie się do atmosfery, jeśli zamiast typowego napędu HDD w komputerze zagości dysk Caviar GP. Mniejszy pobór energii oznaczać ma w wymiarze rocznym nawet 13,8 kg mniej dwutlenku węgla w atmosferze. Orientacyjna cena napędu to około 150 dolarów.

W ekologicznej linii dysków twardych Western Digital znajdują się obecnie napędy dla komputerów biurkowych, mieszczące do 1 TB danych.

Stronę nowego napędu (WD5000AACS) można znaleźć tutaj. Poniżej fotografia.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Ograniczenia, blokady nowego systemu. 32
Pokazujemy siedem obudów, które można znaleźć w polskich sklepach. 45
Przymiarki do stworzenia własnej karty graficznej. 33
Trzeba się jednak pospieszyć. Microsoft obchodzi właśnie 5-lecie marki Surface Pro. 25
Chyba mało kto lubi gluty. 55
Wyższy zegar to i wyższa wydajność. 37
Firma nie powtórzy błędu, który popełniła przy premierze modelu G6. 23
Firma kazała nam naprawdę długo czekać. 10
Facebook
Ostatnio komentowane