tagi

HTC obniża cenę gogli Vive

Adrian Kotowski 21.08.2017 16

Takiej decyzji można było się spodziewać. HTC ogłosiło dzisiaj obniżenie ceny gogli wirtualnej rzeczywistości Vive. Produkt nadal jest wyraźnie droższy niż Oculus Rift, przy czym różnica nie jest już aż tak duża jak wcześniej. Firma chce w ten sposób zachęcić do zakupu produktu, którego sprzedaż w ostatnim czasie nieco spadła. 

HTC Vive - ujawniono polską cenę gogli VR

Adrian Kotowski 29.02.2016 24

Firma HTC udostępniła cennik dla swoich gogli Vive dla konkretnych państw, w tym także Polski. Kwota jest oczywiście wyższa niż sugerowana dla rynku amerykańskiego, więc osoby zainteresowane zakupem będą musiały nastawić się na bardzo duży wydatek. Przypomniano także, że przedsprzedaż gogli rusza już dzisiaj. 

Sony zapowiada konferencję dotyczącą PlayStation VR. Gogle pojawiły się w jednym z czeskich sklepów

Adrian Kotowski 24.02.2016 4

Firma Sony rozsyła do dziennikarzy zaproszenia na konferencję dotyczącą gogli PlayStation VR. Nowe informacje o sprzęcie poznamy na nadchodzących targach GDC 2016 i bardzo prawdopodobne, że w końcu poznamy cenę sprzętu. Co do tej ostatniej, w sieci pojawiły się kolejne przecieki na ten temat – urządzenie pojawiło się w jednym z czeskich sklepów. Patrząc na kwotę i wcześniejsze zapowiedzi Sony, nie można wykluczyć, że jest ona choćby bliska oficjalnej.