Tagi
Publikacji na stronę
1
Łukasz Pilarczyk | 12.10.2016 | 55947 odsłon | 71 komentarzy

Logitech G Pro to długo oczekiwany następca bardzo popularnych i cenionych przez graczy myszy G100 i G100s. Późniejsze modele: G300, G302 oraz G303, nie do końca spełniały wymagania osób przyzwyczajonych do G-setek, głównie ze względu na inne rozmiary i nieco inny kształt. Zaprezentowany niedawno model G Pro zdaje się łączyć w sobie znany i lubiany kształt G100 z przyciskami bocznymi oraz porządnym sensorem. Sprawdzamy, czy na Logitech G Pro warto było czekać.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 18.05.2009 | 17143 odsłony | 67 komentarzy
Graficzny potwór nadchodzi. Premiera nowej generacji kart graficznych z procesorami NVIDII ma odbyć się w bieżącym roku. NVIDIA GT300 ma być pierwszym, produkowanym w wymiarze technologicznym 40 nm, procesorem grafiki z najwyższej półki.

Z najnowszych doniesień wynika, że z fabryki układów scalonych TSMC już wyszły pierwsze próbki inżynieryjne, oznaczone numerem partii A1.

Fabryki TSMC dla NVIDII, ale także dla firmy AMD, nie są jednak pewnym źródłem 40-nanometrowych procesorów. Ze względu na pewne komplikacje po stronie TSMC, zarówno NVIDIA jak i AMD mogę przenieść produkcję swoich GPU do fabryk UMC, która niedawno ogłosiła gotowość do wytwarzania procesorów w wymiarze 40 nanometrów.

NVIDIA GT300 dostępny ma być w trzech podstawowych wersjach:

  • G300 dla kart graficznych serii GeForce
  • GT300 dla zastosowań profesjonalnych, związanych z wydajnymi obliczeniami, do serii produktów Tesla
  • G200GL  na rynek profesjonalny i korporacyjny, do serii produktów Quadro
GT300 ma mieć 512 procesorów strumieniowych, przetwarzanie danych w formie MIMD, 512-bitowy interfejs pamięci RAM typu GDDR5, z przepustowością na poziomie około 256 GB/s. GPU ma być zgodny z interfejsem programowania DirectX 11. więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
To najdroższy smartfon w portfolio południowokoreańskiego producenta. 6
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 35
Ty wybierasz przeglądarkę, a Windows 10 wie lepiej. 64
Połączenie retro i nowoczesności. 15
Firma ma już kilka modeli więcej. 5
Wybór nowej obudowy komputerowej to niełatwe zadanie. Na rynku jest całkiem sporo producentów. 2
Niskobudżetowce m.in. do walki z najtańszymi Ryzenami. 16
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 35
Facebook
Ostatnio komentowane