tagi

Zaginięcie Ethana Cartera: świetne wyniki sprzedaży

Adrian Kotowski 23.12.2014 11

Zaginięcie Ethana Cartera sprzedało się do tej pory w nakładzie 100 tysięcy egzemplarzy. Jak na produkcję niezależną, dostępną na dodatek jedynie na komputery osobiste, to naprawdę świetny wynik. Informacją tą podzieliło się na swoim facebookowym koncie studio The Astronauts, odpowiedzialne za stworzenie gry. 

The Vanishing of Ethan Carter – premiera, wymagania sprzętowe i gra kontra rzeczywistość

Bartosz Woldański 25.09.2014 9

Dzisiaj na rynku debiutuje nowa gra Adriana Chmielarza – The Vanishing of Ethan Carter. Przygodówka FPP w klimacie grozy i otwartym świecie jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. Gra zostanie odblokowana  na platformie Steam o godzinie 19:00 czasu polskiego, więc przedtem warto rzucić okiem na zawartość poszczególnych wydań oraz wymagania sprzętowe. 

Zaginięcie Ethana Cartera – prawie 13 minut wideo z rozgrywki nowej gry Chmielarza

Adrian Kotowski 22.08.2014 6

Przygodówki w ostatnim czasie wracają do łask. Za produkcję tytułu z tego gatunku zabrało się studio The Astronauts z Adrianem Chmielarzem na czele. Mroczna i świetnie wyglądająca gra The Vanishing of Ethan Carter wreszcie doczekała się dłuższego materiału wideo prezentującego rozgrywkę. 

The Vanishing of Ethan Carter na pierwszym zwiastunie - polska gra o krok od fotorealizmu

Bartosz Woldański 06.06.2014 21

Red Creek Valley stanie otworem za kilka miesięcy, ale już teraz możemy zobaczyć efekt użycia innowacyjnej technologii. Pojawił się pierwszy konkretny materiał wideo ukazujący faktyczny wygląd The Vanishing of Ethan Carter. Prace nad stosunkowo niewielkim, ale ambitnym i intrygującym projektem Adriana Chmielarza i niezależnego zespołu deweloperskiego The Astronauts mają się ku końcowi. Zwiastun przedstawia otwarty świat gry stworzony na zmodyfikowanym silniku Unreal Engine 3 oraz przy użyciu techniki fotogrametrii.