tagi

Get Even - polska gra na nowym zwiastunie

Bartosz Woldański 17.08.2016 10

Premiera polskiej gry Get Even odbędzie się w przyszłym roku. Z okazji targów gamescom 2016 w Kolonii, które rozpoczęły się dzisiaj i potrwają kilka dni, polskie studio The Farm 51 opublikowało wespół z wydawcą, firmą Bandai Namco, nowy zwiastun obiecującej produkcji. 

Serious Sam 4 z obsługą API Vulkan na premierę

Adrian Kotowski 02.02.2016 43

Członkowie studia Croteam ujawnili kilka interesujących informacji na temat gry Serious Sam 4. Twórcy chcą, aby ich produkcja oferowała naprawdę dobrą jakość grafiki, co ma być możliwe dzięki zaktualizowaniu silnika Serious Engine do nowej wersji, zapewniającej obsługę nowych funkcji. Dzięki innemu pracownikowi studia dowiedzieliśmy się też, że Serious Sam 4 będzie korzystał z API Vulkan.

Star Wars: Battlefront - prezentacja rozgrywki na targach E3 2015

Adrian Kotowski 15.05.2015 6

Studio DICE oficjalnie poinformowało, że już 15 czerwca podczas targów E3 2015 zaprezentowany zostanie nowy fragment rozgrywki z gry Star Wars: Battlefront. W liście napisanym przez Niklasa Fegraeusa, głównego projektanta gry, czytamy też o najważniejszych cechach produkcji. Fani Gwiezdnych Wojen mają być usatysfakcjonowani tym co otrzymają, co ma potwierdzać żywiołowa reakcja osób, które już widziały produkcję podczas zamkniętych pokazów.

Zaginięcie Ethana Cartera: świetne wyniki sprzedaży

Adrian Kotowski 23.12.2014 11

Zaginięcie Ethana Cartera sprzedało się do tej pory w nakładzie 100 tysięcy egzemplarzy. Jak na produkcję niezależną, dostępną na dodatek jedynie na komputery osobiste, to naprawdę świetny wynik. Informacją tą podzieliło się na swoim facebookowym koncie studio The Astronauts, odpowiedzialne za stworzenie gry. 

The Vanishing of Ethan Carter – premiera, wymagania sprzętowe i gra kontra rzeczywistość

Bartosz Woldański 25.09.2014 9

Dzisiaj na rynku debiutuje nowa gra Adriana Chmielarza – The Vanishing of Ethan Carter. Przygodówka FPP w klimacie grozy i otwartym świecie jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. Gra zostanie odblokowana  na platformie Steam o godzinie 19:00 czasu polskiego, więc przedtem warto rzucić okiem na zawartość poszczególnych wydań oraz wymagania sprzętowe. 

Zaginięcie Ethana Cartera – prawie 13 minut wideo z rozgrywki nowej gry Chmielarza

Adrian Kotowski 22.08.2014 6

Przygodówki w ostatnim czasie wracają do łask. Za produkcję tytułu z tego gatunku zabrało się studio The Astronauts z Adrianem Chmielarzem na czele. Mroczna i świetnie wyglądająca gra The Vanishing of Ethan Carter wreszcie doczekała się dłuższego materiału wideo prezentującego rozgrywkę. 

The Vanishing of Ethan Carter na pierwszym zwiastunie - polska gra o krok od fotorealizmu

Bartosz Woldański 06.06.2014 21

Red Creek Valley stanie otworem za kilka miesięcy, ale już teraz możemy zobaczyć efekt użycia innowacyjnej technologii. Pojawił się pierwszy konkretny materiał wideo ukazujący faktyczny wygląd The Vanishing of Ethan Carter. Prace nad stosunkowo niewielkim, ale ambitnym i intrygującym projektem Adriana Chmielarza i niezależnego zespołu deweloperskiego The Astronauts mają się ku końcowi. Zwiastun przedstawia otwarty świat gry stworzony na zmodyfikowanym silniku Unreal Engine 3 oraz przy użyciu techniki fotogrametrii.