Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 23.04.2009 | 12787 odsłon | 3 komentarze
Firma Leadtek wprowadza na rynek WinFast VC100 U Video Editor – urządzenie pozwalające na przechwytywanie obrazu wideo, które przeznaczone jest dla komputerów stacjonarnych i przenośnych.

Najważniejsze zalety WinFast VC100 U Video Editor to automatyczna detekcja scen oraz opcja zapisywania plików wideo w wysokiej jakości w formacie MPEG-4/2/1. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w uniwersalne złącze, które umożliwia przechwytywanie obrazu wideo z praktycznie dowolnego źródła – poczynając od odtwarzaczy DVD, poprzez kamkodery a na magnetowidach VHS kończąc.

Zapisany na dysku materiał możemy edytować za pomocą dołączonego oprogramowania. Dodatkowo otrzymujemy także opcję bezpośredniego zapisu zgrywanego sygnału wideo, np. z konsoli lub telewizora, bezpośrednio na płyty CD lub DVD. Rozwiązanie takie pozwala na zaoszczędzenie miejsca na dysku twardym.

Nabywcy WinFast VC100 U Video Editor, oprócz samego urządzenia, w pudełku znajdą również pełną wersję oprogramowania ArcSoft ShowBiz DVD 2. Pakiet ten umożliwia łatwą i intuicyjną edycję zgranych materiałów filmowych. Za pomocą kilku ruchów myszką możemy dodać różnorodne efekty specjalne, edytować ścieżkę audio czy też opatrzyć dany fragment naszego klipu komentarzem tekstowym. Poza tym ArcSoft ShowBiz DVD 2 udostępnia także narzędzie do authoringu, co pozwala na przygotowanie w pełni profesjonalnej płyt DVD Video.

Oprócz programu ArcSoft ShowBiz DVD 2 w komplecie otrzymamy również aplikację 3D Album iPod/PSP Video Converter, za pomocą której szybko i bezproblemowo przekonwertujemy dowolne filmy do formatu zgodnego z iPod/PSP. Dodatkowo prosty kreator pomoże nam posortować pliki wideo oraz przygotować album, który będziemy mogli oglądać na urządzeniach przenośnych takich jak PSP czy iPod.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Akcja wsparcia w związku z pożarem katedry Notre-Dame de Paris. 29
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 48
Lepsza, ale niestety też droższa niż poprzedniczka. 10
Edycja specjalna. AMD zamierza hucznie obchodzić swoje 50. 15
Spodziewajcie się wzrostu wydajności. 19
Nadchodzi kolejny ośmiordzeniowiec Intela. 23
Facebook
Ostatnio komentowane