tagi

Kolejna fałszywka z Azji? GeForce GT 650M

Piotr Gontarczyk 06.03.2012 20

Po sieci krąży pierwsze zdjęcie wnętrza notebooka z procesorem Nvidia GK107, który ma być stosowany w kartach GeForce GT 650M. Oprócz zdjęcia dostępne są też zrzuty z programów diagnostycznych, np. z GPU-Z oraz zrzut pokazujący wynik testu w programie 3DMark06. Źródłem jest chiński serwis PCInLife oraz OBR-Hardware. Mieszanka iście wybuchowa.

Paskudna wpadka Intela na CES 2012... Film zamiast rzeczywistej gry podczas prezentacji możliwości układów Ivy Bridge

Eryk Napierała 10.01.2012 63

Producenci sprzętu chyba nigdy nie nauczą się, że nie warto narażać się na wstyd i mamić swoich potencjalnych klientów atrapami, fałszywymi pokazówkami i innego rodzaju iluzjami dowodzącymi wspaniałości swoich produktów. Jeżeli już, trzeba to zrobić z pewną finezją i technicznie dopracować, co przecież nie powinno sprawić trudności ludziom, którzy od tylu lat tworzą świat komputerów, prawda? Tymczasem Intel podczas prezentacji na targach CES 2012 pokazał, jak ultrabooki oparte na procesorach Ivy Bridge świetnie potrafią obsłużyć nawet bardzo wymagające gry komputerowe. To znaczy, jak płynnie potrafią wyświetlić film z gameplayem.

Testy Radeona HD 6870 to oszustwo

Piotr Gontarczyk 01.09.2010 55

W ostatnich dniach, po sieci krążą zrzuty ekranu mające prezentować wydajność karty graficznej ATI Radeon HD 6870. Najpierw pojawił się wynik z programu 3DMark Vantage, a potem z gry Crysis i programu Unigine Heaven. Wyniki co prawda narobiły szumu, ucieszyły część internautów, ale mam dla Was wiadomość - to zwykłe oszustwo.