Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 01.03.2018 | 11277 odsłon | 14 komentarzy

PCI Express to przyszłość dla kart pamięci? Firma Western Digital na Mobile World Congress zaprezentowała swoją najnowszą kartę pamięci typu SD z interfejsem PCI Express 3.0 x1, promowany obecnie przez SD Card Association jako przyszły standard dla całej branży kart pamięci.

więcej »
Bartosz Czechowicz | 23.02.2016 | 11163 odsłony | 14 komentarzy

SanDisk Extreme PRO UHS-II to nowa karta microSD, którą podczas trwających właśnie targów MWC zaprezentował popularny producent ze Stanów Zjednoczonych. Nośnik mocno wyróżnia się jednak na tle innych urządzeń tego typu, ponieważ z udostępnionych przez firmę informacji wynika że jest on najszybszym obecnie modelem na świecie. Pamięć ma znaleźć zastosowanie głównie wśród osób, którym zależy na nagrywaniu materiałów wideo w rozdzielczości 4K.

więcej »
Łukasz Marek | 31.07.2015 | 38621 odsłon | 23 komentarze

SanDisk Extreme Pro 240 GB to nośnik SSD, który ma przekonać do siebie przede wszystkim wydajnością oraz 10-letnią gwarancją. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się „tanie” konstrukcje, jednak producenci sprzętu wciąż tworzą urządzenia dla tych, którzy są skłonni zapłacić więcej za wyższą wydajność czy dodatkowe usługi. Seria SanDisk Extreme Pro to przykład tego podejścia: nośnik SSD, który nie próbuje zabiegać o uwagę mniej zamożnych użytkowników komputera i którego projektanci skupili się raczej na osiągach i trwałości, podkreślanej przez 10-letnią gwarancję. Oto jego test.

więcej »
Grzegorz Pietrzak | 15.09.2009 | 3217 odsłon | 8 komentarzy

SanDisk zaprezentował linie kart Extreme Pro CompactFlash. Prędkość odczytu i zapisu została zwiększona dwukrotnie w porównaniu do poprzednich kart producenta, nawet tych najwyższej, czwartej klasy. Nowe karty wyposażono w zaawansowany kontroler pamięci SanDisk Power Core, zapewniający prędkości odczytu i zapisu na poziomie nawet 90 MB/s (na magistrali UDMA-6), co czyni je najszybszymi komercyjnie dostępnymi kartami pamięci na świecie.

Producent zapewnia ponadto, że zoptymalizowane sposobu zapisu zapewniło również przedłużenie żywotności karty oraz zrównoważenie jej zużycia.

Seria Extreme Pro jest w pełni zgodna z wszystkimi aparatami, czytnikami kart oraz innym urządzeniami, które obsługują format CompactFlash1.

Karty od dziś dostępne są na całym świecie w wersjach o pojemności od 16 GB do 64 GB. Producent nie podał sugerowanej ceny produktów.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Szukamy osoby do pracy w laboratorium redakcyjnym. 124
Dobra wiadomość dla osób, które chcą kupić hybrydowego laptopa Microsoftu. 12
Niedrogi sprzęt do domu i pracy. W portfolio marki Prestigio pojawił się nowy notebook Smartbook 133S. 9
Samodzielnie ucząca się SI ma stać się standardem w grach. 22
To najdroższy smartfon w portfolio południowokoreańskiego producenta. 6
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 36
To może być bardzo drogie "ups!". 73
Szukamy osoby do pracy w laboratorium redakcyjnym. 124
Amerykanie i Rosjanie największymi piratami. 34
Trochę taniej niż u konkurencji, ale wciąż trudno mówić o atrakcyjnych cenach. 16
Posiadacze GeForce’ów mogą zacierać ręce. 34
Kolejna gra do biblioteki. Humble Store rozdaje graczom pecetowym kolejną darmową grę. 13
Facebook
Ostatnio komentowane