Tagi
Publikacji na stronę
1
Grzegorz Pietrzak | 18.05.2009 | 637 odsłon | Brak komentarzy
EVER, największy polski producent zaawansowanych systemów zasilania awaryjnego, wprowadził na rynek nową serię profesjonalnych zasilaczy Sinline LT 1600 oraz Sinline LT 3200. Nowe modele dysponują mocą 1600 VA (1040 W) oraz 3200 VA (2080 W). Znakomicie sprawdzają się w ochronie serwerów, małych sieci komputerowych i stacji roboczych wymagających długiego czasu podtrzymania. Istnieje możliwość podłączenia do pięciu modułów bateryjnych. więcej »
Michał Tomaszkiewicz | 03.08.2008 | 1948 odsłon | Brak komentarzy
Ever zaprezentował najnowszą rodzinę zasilaczy awaryjnych EVER DUO II i DUO II Pro, przeznaczonych do ochrony przed spadkami oraz zanikami napięcia w sieci, a także eliminujących możliwość uszkodzeń w wyniku przepięć w sieci elektrycznej.

Zasilacze EVER z serii DUO II i DUO II Pro przede wszystkim służą do zabezpieczenia komputerów PC, komputerowych urządzeń peryferyjnych oraz fiskalnych. Można je również wykorzystać do zasilania sprzętu telekomunikacyjnego (centrale telefoniczne, faks) oraz do systemów alarmowych. EVER DUO II/DUO II Pro produkowane są w wersjach o mocy 350 VA i 500 VA.

Zasilacze serii DUO II i DUO II Pro mogą być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych lub przemysłowych o niskim poziomie zanieczyszczeń. Mają cztery gniazda wyjściowe do podłączenia urządzeń z podtrzymaniem awaryjnym i są zsynchronizowane z siecią. Jeśli nie ma prawidłowego napięcia w sieci, funkcja „zimny start” umożliwia uruchomienie zasilacza w trybie pracy bateryjnej i zasilanie podłączonych urządzeń do czasu pojawienia się napięcia sieciowego lub wyczerpania się wewnętrznych baterii.

Urządzenia wyposażono ponadto w: sygnalizację rozładowania baterii, mikroprocesorową kontrolę parametrów oraz filtr telekomunikacyjny. W modelach serii DUO II Pro dodatkowo zastosowano interfejs komunikacyjny USB, zapewniający współpracę z oprogramowaniem monitorującym parametry pracy zasilacza.

W celu zwiększenia niezawodności i bezpieczeństwa pracy zasilacze wyposażono w zabezpieczenia przeciążeniowe i przeciwzwarciowe. Układ przeciążenia sygnalizuje ten stan tylko w pracy bateryjnej – przy obciążeniu powyżej 110% mocy znamionowej. Jeżeli stan przeciążenia utrzymuje się dłużej, zasilacz sam się wyłącza. Zabezpieczenie przeciwzwarciowe stanowi automatyczny bezpiecznik. Jeżeli stan zwarcia wyjścia zasilacza na pracy bateryjnej trwa dłużej niż 0,5 sekundy, to zasilacz automatycznie się wyłącza.

Zasilacze EVER DUO II i EVER DUO II Pro objęte są 24-miesięczną gwarancją. więcej »
Tagi: ever
Ryszard Sobkowski | 13.07.2007 | 96543 odsłony | 61 komentarzy
W ostatnim czasie zasilacze PC osiągają ogromne, wręcz monstrualne moce, nierzadko przekraczające 1000 W. Uzasadniane jest to coraz większym poborem mocy przez procesory i karty graficzne oraz możliwością pracy tych ostatnich parami, czy nawet czwórkami. Czy niespełna 500-watowy zasilacz wystarczy do solidnego komputera, z mocnym procesorem i kartą graficzną z górnej półki, a nawet dwoma? Do „testu prawdy” wykorzystaliśmy zasilacz Ever Silver 480 W. Jak się sprawdził? więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Jeśli to prawda, to firma przygotowała świetną ofertę. 26
Francuska firma Qarnot dorzuciła do swojej oferty QC-1, a więc grzejnik kopiący kryptowaluty. 25
Nvidia G-Sync może zejść na margines. 54
Przedsiębiorstwo podobno ma problemy z nową technologią. 22
Pierwsze wcielenia Lary Croft w unowocześnioych wydaniach. 28
Wybór nowej obudowy komputerowej to niełatwe zadanie. Na rynku jest całkiem sporo producentów. 2
32 cale, 4K, wysoka jakość, no i HDR. 26
Niskobudżetowce m.in. do walki z najtańszymi Ryzenami. 16
Bezpieczeństwo narodowe jest najważniejsze. 53
Odszedł jeden z najwybitniejszych umysłów naszych czasów. 19
Nvidia G-Sync może zejść na margines. 54
Facebook
Ostatnio komentowane