tagi
20

Thermaltake Tower 900 - nowa obudowa

Piotr Gontarczyk 28.11.2016

Przestronny model E-ATX. Firma Thermaltake do swojej linii obudów Premium dorzuciła nowy model, o nazwie Tower 900. Model ten zaprojektowano przy współpracy z ekipą Watermod France i wyposażono w trzy panele z hartowanego szkła, dzięki czemu wszystkie podzespoły komputera są dobrze widoczne. W Tower 900 można zamontować aż trzynaście wentylatorów.

7

Xigmatek Talon H - specyfikacja obudowy

Adrian Kotowski 07.11.2016

Coś dla osób potrzebujących sporo przestrzeni na podzespoły. Xigmatek zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży obudowy Talon H, która powinna zainteresować użytkowników szukających naprawdę pojemnej konstrukcji. Model pozwala na zamontowanie bardzo dużych płyt głównych, oferuje sporo zatok na napędy i dyski, a także pozwala na bezproblemową instalację systemów chłodzenia cieczą. 

33

In Win 909 - elegancka obudowa Full Tower

Adam Szymański 08.01.2016

Firma In Win znana jest głównie z produkcji nietypowych obudów komputerowych, ponieważ już niejednokrotnie zaskoczyła publiczność na różnych targach bardzo nietuzinkowymi modelami. Mimo to ma ona w swojej ofercie też wiele konstrukcji kierowanych do zwykłych użytkowników, chociaż wciąż wyróżniają się one na tle konkurencji jakością wykonania i wyglądem. Tak właśnie jest w przypadku modelu Full Tower In Win 909.

9

Phanteks Enthoo Primo Gold Edition - obudowa Full Tower ze złotym wykończeniem

Adam Szymański 17.10.2014

Kiedyś producenci obudów komputerowych nie przykładali większej wagi do ich wyglądu, a entuzjaści sami musieli pracować nad ich designem. Niektórzy z nich malowali wewnętrzne blachy, aby lepiej prezentowały się one po wycięciu okna w bocznej ściance obudowy. Nowe trendy wymusiły reakcję na ich producentach, którzy zaczęli fabrycznie wyposażać swoje konstrukcje w zazwyczaj czarne wnętrza. Szybko taki kolor blach przestał się wyróżniać, więc należało wprowadzić do sprzedaży coś bardziej oryginalnego. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie rynku jest obudowa Phanteks Enthoo Primo Gold Edition, która została fabrycznie polakierowana złotą farbą.

19

Enermax Thromax GT - obudowa Full Tower

Adam Szymański 10.10.2014

Ostatnio producenci częściej prezentują eleganckie obudowy przeznaczone dla małych komputerów, ale to nie znaczy, że zapomnieli o dużych konstrukcjach typu Full Tower mogących naprawdę dużo pomieścić. Taki jest model Enermax Thromax GT, który został przystosowany do obsługi płyt głównych E-ATX, a jego design ewidentnie pokazuje, że jest to obudowa "dla graczy".

18

Phanteks Enthoo Primo, czyli nowa obudowa dla poszukujących wrażeń

Piotr Gontarczyk 01.08.2013

Firma Phanteks prezentuje dzisiaj nową obudowę o nazwie Enthoo Primo, która wchodzi na polski rynek. Enthoo jest obudową typu Full Tower, na której lewym panelu bocznym znajdziemy okno przez które możemy oglądać nasz sprzęt. Elegancki przód i góra wykonane są ze szczotkowanego aluminium.

50

Czarna piękność firmy Lian Li

Piotr Gontarczyk 21.07.2012

Firma Lian Li powiększyła swoją ofertę o nowy model obudowy komputerowej, wykonanej w formacie E-ATX. Konstrukcja oznaczona symbolem PC-X2000FN może pomieścić płytę główną E-ATX, ATX orax micro ATX i kwalifikuje się do kategorii obudów klasy Full-Tower.

28

Biała, prosta i wyniosła – nowa obudowa NZXT

Eryk Napierała 18.01.2012

Nie trzeba było długo czekać, by nowa obudowa NZXT prezentowana na targach CES 2012 została oficjalnie wprowadzona na rynek. Kalifornijska firma stara się po raz kolejny udowodnić, że kluczem do sukcesu jest prostota, dobra jakość wykonania i... kompozycja czerni i bieli!

13

Nox Xtreme Hummer w trzecim wcieleniu

Piotr Gontarczyk 29.09.2011

W europejskich sklepach pojawiła się nowa wersja obudowy komputerowej Hummer firmy Nox Xtreme. Nowa konstrukcja, oznaczona jako Hummer 3.0, od poprzedniczki odróżnia się tym, że jest wyposażona w porty USB 3.0.

31

Lian Li TYR X2000F - obudowa dla twardzieli

Piotr Gontarczyk 11.05.2010
Lian Li przygotowuje się do uruchomienia nowego modelu obudowy komputerowej, wykonanej w formacie Full Tower. TYR PC-X2000F wykonana jest ze stali oraz anodyzowanego aluminium i może w swoim wnętrzu pomieścić płytę główną w formacie ATX lub E-ATX, a także nawet najdłuższe, konsumenckie karty graficzne (np. Radeon HD 5970, czy GeForce GTX 480).