tagi
18

NVIDIA GeForce GTX 880, czyli co widać na ujawnionych zdjęciach, a czego nie?

Piotr Gontarczyk 04.07.2014

NVIDIA wciąż pracuje nad nowymi kartami graficznymi GeForce serii 800, które w ofercie zastąpią obecnie dostępne karty GeForce serii 700. Wraz z nimi architektura Maxwell wejdzie na miejsce Keplera. Od pewnego czasu pojawiają się kolejne przecieki o planach związanych z modelem GeForce GTX 880, który stanie się nowym flagowcem NVIDII, który na rynek miałby wejść w czwartym kwartale bieżącego roku. Dwa dni temu chiński serwis MyDrivers ujawnił w sieci pierwsze zdjęcie próbki inżynieryjnej takie karty, dzięki czemu możemy uzyskać drobny wgląd w to, co szykuje NVIDIA.

74

GeForce Titan 780 - potęga i cena potęgi?

Piotr Gontarczyk 01.02.2013

Tak, Crysis na tym raczej pójdzie. Pod koniec ubiegłego miesiąca pisaliśmy o tym, że Nvidia przygotowuje się do zaprezentowania światu najnowszego modelu konsumenckiej karty graficznej, która ma być przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników - przede wszystkim graczy. Pojawiły się wieści o tym, że konstrukcja ta może być tak wyjątkowa, że otrzyma specjalną nazwę.

33

Już za parę tygodni pojawi się GeForce... Titan?

Piotr Gontarczyk 21.01.2013

2013 roku w branży kart graficznych rozpoczął się z niezbyt dużymi fajerwerkami. Nvidia zapowiedziała platformę przenośnej konsoli do gier, o nazwie "Project Shield". Być może pod koniec lutego będziemy mogli zobaczyć pojawienie się czegoś nowego i przynajmniej mocnego, jeśli chodzi o wydajność.