tagi
7

[Aktualizacja] Kingdom Come: Deliverance też na PlayStation 4 i Xbox One – kulisy produkcji i nowe fragmenty rozgrywki

Bartosz Woldański 18.02.2014

Czeskie studio Warhorse potwierdziło, że gra, współfinansowana na popularnej platformie crowdfundingowej, trafi nie tylko na PC, ale także na konsole nowej generacji. Przez ostatnie tygodnie twórcy udostępnili kolejne materiały wideo we wpisach na stronie Kickstarter. Dzięki temu można przyjrzeć się kolejnym elementom składowym gry i poznać kulisy produkcji.

19

Kingdom Come: Deliverance, czyli gdzie WiedĽmin 3 krzyżuje się z Mount & Blade

Bartosz Woldański 23.01.2014

Czeskie studio, w którym pracuj± m.in. twórcy Mafii, nie znalazło wydawcy dla swojego debiutanckiego projektu, dlatego prosi o pomoc graczy. Zespół deweloperski Warhorse, aby osi±gn±ć wyznaczony cel, był zmuszony rozpocz±ć akcję na platformie crowdfundingowej Kickstarter. Tym samym ujawniono nowe szczegóły na temat Kingdom Come: Deliverance, a także można zobaczyć pierwsze fragmenty rozgrywki. Czyżby rzeczywi¶cie szykował się nam cRPG nowej generacji z prawdziwego zdarzenia?

22

Kingdom Come: Deliverance na silniku CryEngine 3 – czeska odpowiedĽ na WiedĽmina 3?

Bartosz Woldański 23.12.2013

Szykuje się kolejny intryguj±cy cRPG tworzony z my¶l± o PC oraz konsolach nowej generacji. Przed minionym weekendem czeskie studio Warhorse poinformowało, że trwaj± prace nad Kingdom Come: Deliverance na nowoczesnym silniku CryEngine 3. Poznali¶my pierwsze szczegóły o produkcji, a także pokazano zwiastun i screeny.