Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 19.11.2015 | 10020 odsłon | 11 komentarzy

Firma Intel dla klientów w USA przygotowała nową akcję promocyjną, Never Stop Gaming, w ramach której wraz ze swoimi procesorami oferuje gry i dodatki, których łączna wartość to 125 dolarów. Oferta dotyczy wybranych modeli procesorów serii Core i7 oraz wyposażonych w nie gotowych zestawów komputerowych.

więcej »
Adam Szymański | 08.08.2014 | 8301 odsłon | 9 komentarzy

Firma Nexon Europe, która jest znana z mniejszych internetowych produkcji, zapowiedziała grę Counter-Strike Nexon: Zombies. Jest to tytuł oparty na licencji popularnego Counter Strike'a, a co ciekawe, będzie on darmowy oraz przetłumaczony na język polski.

więcej »
Adrian Kotowski | 02.04.2014 | 54881 odsłon | 19 komentarzy

Chyba każdy z nas miał do czynienia z popularnym CS-em, a na pewno większość chociaż tę grę kojarzy. Osoby, które grały w Counter Strike'a z pewnością wiedzą, jak wygląda i jak popularna jest mapa de_dust2. Wygląda na to, że ktoś jest jej ogromnym fanem, bo została ona odtworzona w rzeczywistości.

więcej »
Adrian Kotowski | 17.03.2014 | 22694 odsłony | 15 komentarzy

Niewiele jest chwil, gdy polski kibic może być zadowolony z polskich drużyn. Co prawda mamy świetne zespoły siatkarzy czy piłkarzy ręcznych, ale w naszym narodowym sporcie, którym z niewiadomych przyczyn została piłka nożna na sukces czekamy od bardzo dawna (i pewnie jeszcze poczekamy). Na szczęście w e-sporcie radzimy sobie dużo lepiej, co potwierdziła ekipa Virtus.Pro zwyciężając w turnieju w CS: Global Offensive.

więcej »
Adrian Kotowski | 05.03.2014 | 14568 odsłon | 30 komentarzy

Gabe Newell podczas sesji AMA na Reddit odpowiadał na pytania forumowiczów i trzeba przyznać, że otrzymaliśmy naprawdę ciekawe informacje. Zawiodę Was jednak, jeśli liczyliście na zapowiedź Half-Life 3.

więcej »
Eryk Napierała | 04.08.2011 | 4999 odsłon | 8 komentarzy

Dobiegła końca pierwsza tura eliminacji do krajowego etapu rozgrywek World Cyber Games 2011. Po dwóch tygodniach zmagań, wyłoniono finalistów w takich „dyscyplinach” jak Counter Strike 1.6, FIFA 11, League of Legends i Starcraft 2.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 16.11.2009 | 12563 odsłony | 35 komentarzy
Polscy zawodnicy odnieśli sukces: zdobyli dwa medale podczas rozgrywanych w chińskim Chengdu finałów WCG, trwającej cztery dni olimpiady sportów elektronicznych. Jest to najlepszy występ biało-czerwonych w historii World Cyber Games.

Finały WCG odbyły się w dniach 11-15 listopada i przyciągnęły 600 zawodników z 65 krajów, którzy toczyli boje w 12 grach. W pięciu z nich udział wzięli Polacy. Aż w dwóch – grze FIFA 09 oraz Counter-Strike 1.6, polscy zawodnicy stawali na podium. W rywalizacji medalowej Polacy jako reprezentacja narodowa zajęli siódme miejsce. Liderami zostali Koreańczycy (trzy złote, dwa srebrne oraz trzy brązowe medale). Zawody obserwowało 82 tysięcy widzów i 600 dziennikarzy.

Turniej FIFA 09 zakończył się w sobotę 14 listopada. Walka była bardzo wyrównana, ponieważ do Chin zjechała czołówka najlepszych zawodników z całego świata. Piotr „Pio_” Zajkowski wywalczył brąz po zaciętych rozgrywkach grupowych i finałowych. I miejsce zajął Niemiec – Chris „ChrissyB” Bullard.

Jeszcze większe emocje towarzyszyły finałowym rozgrywkom w grze Counter Strike 1.6. AGAiN – zespół biało-czerwonych, w skład którego weszli Filip „Neo” Kubski, Łukasz „LUq” Wnęk, Wiktor „TaZ” Wojtas (kapitan drużyny), Jakub „Kuben” Gurczyński oraz Mariusz „Loord” Cybulski, rozpoczął marsz po złoto od porażki z chińską drużyną Tyllo.

Kolejne pojedynki, równie wyczerpujące, były już zwycięskie. Po zaciętej walce finałowej z szwedzkim fnatic, Polacy podnieśli do góry ręce w euforii zwycięstwa. Za I miejsce otrzymali 35 tysięcy dolarów w gotówce oraz ponad 2000 dolarów w nagrodach rzeczowych.

Wcześniej drużyna AGAiN zdobyła mistrzostwo w Counter-Strike'a 1.6 podczas WCG 2006. Relacja z finałowej rozgrywki w Counter-Strike 1.6 dostępna jest na portalu youtube.com pod adresem www.youtube.com/watch?v=fYUYhlocHcY.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 23.07.2009 | 2618 odsłon | 8 komentarzy

Zespół Cybersport.pl wraz z marką 36i6 przygotował dla wszystkich miłośników gier komputerowych oraz elektronicznej rywalizacji wakacyjną niespodziankę. Już na początku sierpnia wystartują dwa otwarte turnieje w ramach projektu Cyberareny36i6. Gracze z całego kraju będą mogli zmierzyć się w jednym z najpopularniejszych tytułów FPS na świecie, grze Counter-Strike 1.6 oraz najnowszej odsłonie piłkarskiego symulatora zatytułowanego Pro Evolution Soccer 2009. Na najlepszych zawodników sierpniowych zmagań czekać będą atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wakacyjny turniej Counter-Strike 1.6 skierowany jest przede wszystkim do zwolenników gry zespołowej, bowiem na cybersportowej arenie mierzyć się będą ze sobą trzyosobowe drużyny. Przewidywany czas trwania zawodów to miesiąc, choć okres ten może ulec zmianie w zależności od ilości zespołów, które przystąpią do gry. Zapisy wystartują w najbliższy weekend. Najlepsze zespoły wirtualnej rywalizacji nagrodzone zostaną sprzętem komputerowym firmy Logitech.

Rejestracja zawodników do drugiego wakacyjnego turnieju już się rozpoczęła i potrwa do 31 lipca. Dzień później tj. 1 sierpnia rozpoczną się piłkarskie emocje na wirtualnych arenach największych stadionów świata gry Pro Evolution Soccer 2009. Cały turniej podzielony na fazę grupową oraz pucharową potrwa około trzy tygodnie. Na najlepszych piłkarzy elektronicznej rywalizacji czekać będą atrakcyjne nagrody rzeczowe w tym m.in. telefon komórkowy, sprzęt komputerowy firmy Logitech, doładowania 36i6 czy też gry ufundowane przez CDProjekt.

Udział w turniejach jest otwarty i darmowy. Więcej informacji na temat zapisów, trybu rozgrywek oraz ustawień można znaleźć na stronach www.cybersport.pl oraz www.cyberarena36i6.pl.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Nowy flagowiec z rodziny Mi może pozamiatać konkurencję. 12
Czyżby jednak nie było tak dobrze, jak myśleliśmy? 66
Po co dziś kupować wersję pudełkową jakiejś gry? Powody mogą być dwa. 80
Bioware nie wyciągnęło wniosków po Andromedzie. 61
Zieloni tłumaczą najważniejsze zagadnienia. 31
Konsola Microsoftu na szarym końcu. 31
Codemasters znowu dało radę. 20
Eksperyment się nie udał. 16
Niebiescy odświeżają linie Pentium i Celeron. 25
Konsola Microsoftu na szarym końcu. 31
Plotki wracają ze zdwojoną siłą. 10
Codemasters znowu dało radę. 20
Nowy flagowiec z rodziny Mi może pozamiatać konkurencję. 12
Zyskują deweloperzy, zyskują i gracze. 21
Facebook
Ostatnio komentowane