Tagi
Publikacji na stronę
1
Dawid Grzyb | 10.05.2010 | 411065 odsłon | 66 komentarzy
Parę miesięcy temu na łamach PCLab.pl ukazał się pokaźny test słuchawek przeznaczonych dla specyficznej grupy: graczy. Jak to bywa z dużymi publikacjami, kiedyś wypadało zamknąć listę sprzętu i zabrać się za testowanie go. Część spóźnionych modeli leżała sobie spokojnie, czekając na swoją kolej... i doczekała się. Swój wielki test uzupełniliśmy m.in. o produkty firm AKG oraz Mediatech, ale nie zabrakło również marek Sennheiser i Creative, których konstrukcje znalazły się także w pierwszej części. No i najważniejsze: po raz kolejny udało nam się (siłą) zaprząc Tołdiego do roboty.  więcej »
Piotr Bulski | 17.01.2008 | 2732 odsłony | 17 komentarzy
Komputery Mac nie kojarzą się w pierwszym rzędzie ze sprzętem do gier, mimo to wydawcy programów próbują robić wiele by obraz ten nieco odmienić. Niebawem platformie tej dostaną się dwa hity. Gracze zasiadający przez komputerami z jabłkowym logo będą mogli pobawić się najpierw "Call of Duty 4: Modern Warfare", a potem "Spore".

Pierwszy z tytułów zapowiedziała firma Aspyr Media. Zbiegająca się w czasie z imprezą Macworld 2008 informacja zapewnia amatorów gier FPS wiernych marce Apple, że program opracowany przez Infinity Ward i licencjonowany przez Activision pojawi się na rynku w maju tego roku. W Stanach Zjednoczonych gra ma kosztować 50 dolarów.

Tymczasem firm Electronic Arts podała, że wyczekiwana ze niecierpliwością gra "Spore", projekt Willa Wrighta, twórcy "The Sims", pojawi się zarówno na platformie PC jak i Mac, a podczas Macworld będzie prezentowany program działający na platformie Apple. Firma zapowiada pojawienie się obu wersji, dających możliwość pobawienia się rozwojem życia, ewolucją, budową cywilizacji i jej ekspansją, w tym samym czasie, jeszcze w tym roku. więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Facebook
Ostatnio komentowane