Tagi
Publikacji na stronę
1
Adrian Kotowski | 28.11.2018 | 8274 odsłony | 16 komentarzy

Smutne pożegnanie. Deutsche Messe AG ogłosiło dzisiaj rezygnację z organizacji przyszłych targów CEBIT. Jedna z najbardziej znanych imprez technologicznych na świecie znika z kalendarza i mało prawdopodobne, by jeszcze kiedyś do niego wróciła. Powody „uśmiercenia” imprezy są jednak zrozumiałe, a na taki krok ze strony organizatorów zapowiadało się już od jakiegoś czasu.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 04.03.2013 | 23043 odsłony | 38 komentarzy

Już jutro w Hanowerze ruszą targi CeBIT 2013, które potrwają do 9 marca. W trakcie targów spotkają się dostawcy i użytkownicy ze wszystkich branż i sektorów rynku, wykorzystujących na co dzień rozwiązania informatyczne i teleinformatyczne. W tym roku Polska ma dla tego wydarzenia specjalne znaczenie.

więcej »
Piotr Bulski | 22.03.2007 | 1945 odsłon | 3 komentarze
Organizatorzy tegorocznych targów CeBIT w Hanowerze podsumowali imprezę. Okazało się, że tygodniowe targi przyjechało zobaczyć 480 tys. odwiedzających. To o jedną dziesiątą więcej niż przed rokiem. Zdaniem organizującej imprezę firmy Deutsche Messe AG, 106 tys. gości pochodziło z zagranicy. Liczba biznesowych gości sięgnęła w tym roku poziomu 379 tys. W targach wzięło udział 6153 wystawców z 77 krajów. W sumie, CeBIT okazał się areną, dla biznesowych negocjacji o wartości około 11 mld euro. Dominującymi na tegorocznych targach wystawcami były firmy tajwańskie (602) oraz Chińskie (471)

W przyszłym roku CeBIT ma zaoferować odwiedzającym nieco inną, wyspecjalizowaną formułę. Hanowerskie targi mają być skierowane bardziej w stronę biznesu. Impreza odbędzie się w dniach 4-9 marca 2008 roku. Już w tym roku można było zauważyć pierwsze zmiany, w tym największą jak dotychczas liczbę konferencji.

Serwis heise online za przedstawicielami niemieckiej organizacji Bitkom pisze, że jedną z przyczyn, dla których w tym roku liczba odwiedzających wzrosła, mogło być odsprzedanie przez organizatorów zaraz przed samymi targami około 50 tys. biletów wystawcom po znacznie obniżonej cenie. Tegoroczne targi nie gościły wielu znanych marek, wśród nich choćby elektronicznego giganta Philipsa. więcej »
Piotr Bulski | 20.03.2007 | 1682 odsłony | 1 komentarz
Podliczenia dokonane w połowie targów elektronicznych w Hanowerze pokazały, że jak na razie niemiecka imprezę odwiedziło więcej gości niż w minionym roku. Przedstawiciele Deutsche Messe AG są zadowoleni z tegorocznej kondycji imprezy. Cytowany przez serwis heise online CEO firmy, Ernst Raue wspomniał, że wyniki pierwszej połowy targów okazały się lepsze od oczekiwań.

W pierwsze dwa dni targów odwiedziło je ponad 200 tys. osób. To ponad 10 proc. więcej niż w minionym roku. Ciekawostki tegorocznego CeBITu chciało w tym roku zobaczyć o 16 proc. więcej Niemców, o 11 proc więcej mieszkańców Ameryki Północnej i o 6 proc. więcej Azjatów.

Ocenia się, że tylko podczas dwóch pierwszych dni targów mogły zostać zawarte umowy o wspólnej wartości około 5 mld euro, podliczyła niemiecka organizacja BITKOM (Bundesverband Informationswirtschaft, Telekommunikation und neue Medien e.V.). więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Akcja wsparcia w związku z pożarem katedry Notre-Dame de Paris. 29
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 39
Lepsza, ale niestety też droższa niż poprzedniczka. 10
Edycja specjalna. AMD zamierza hucznie obchodzić swoje 50. 15
Od zapowiedzi do sklepowej dostępności minie kilka tygodni. 18
Spodziewajcie się wzrostu wydajności. 19
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 39
Spodziewajcie się wzrostu wydajności. 19
Edycja specjalna. AMD zamierza hucznie obchodzić swoje 50. 15
Nintendo Switch traci tytuł na wyłączność. 0
Akcja wsparcia w związku z pożarem katedry Notre-Dame de Paris. 29
APU z 2 rdzeniami, 4 wątkami, układem graficznym Vega 3 i dwoma kontrolerami LAN 10 Gb/s. 5
Facebook
Ostatnio komentowane