Tagi
Publikacji na stronę
1
Bartosz Czechowicz | 28.02.2015 | 7152 odsłony | 9 komentarzy

Google rezygnuje z wprowadzenia cenzury na Bloggerze. Kilka dni temu firma zapowiedziała, że ma zamiar mocno ograniczyć dostęp do treści pornograficznych zamieszczanych na swojej platformie blogowej. Strony, które oferują tego typu materiały, po 23 marca miały otrzymać status prywatnych, a do ich odwiedzenia wymagane byłoby specjalne zaproszenie. Nietrudno się domyślić, w jaki sposób nowe przepisy mogłyby się przełożyć na liczbę korzystających z nich osób.

więcej »
AppAcademy | 11.01.2013 | 16810 odsłon | 19 komentarzy

Jak zaprojektować dobrą aplikację mobilną? Jak wypracować strategię zaistnienia w mobile dla małej i średniej firmy? A jaką aplikację powinna mieć duża korporacja? I najważniejsze - ile to kosztuje i co na tym zyska moja firma? Takie pytania będą powtarzały się coraz częściej. Do końca 2012 roku w Polsce blisko 30% posiadaczy telefonów komórkowych to użytkownicy smartfonów. W 2013 roku ta grupa urośnie do 50%. Wyobraźmy sobie - co drugi użytkownik telefonu komórkowego w Polsce będzie mógł ściągnąć i korzystać z Twojej aplikacji!

więcej »
Piotr Bulski | 30.11.2007 | 1042 odsłony | 3 komentarze
Francuscy młodzi internauci, z grupy w wieku 12-24 lata, są najbardziej żarliwymi czytelnikami blogów, wynika z nowych badań firmy Forrester. Nie oznacza to jednak że spędzają przed komputerami najwięcej czasu. Tutaj nie do pobicia są Szwedzi z tej samej grupy wiekowej, z których około 88 proc. korzysta z sieci każdego dnia. Średnia dla krajów europejskich, siedmiu, w których przeprowadzono badania  w trzecim kwartale to 79 proc.

Analizy wskazały, wspomina agencja AFP, że 72 proc. młodych Francuzów zagląda do blogów co najmniej raz w miesiącu i z tak samo często umieszcza tam swoje komentarze. Czytanie blogów okazało się też nad Sekwaną drugim najpopularniejszym zajęciem tamtejszych internautów po korzystaniu z poczty elektronicznej, której popularność wskazało 89 proc. pytanych.

Bliski do Francji wynik w korzystaniu z blogów zanotowano także we Włoszech. Tam wyniósł on 68 proc. W Hiszpanii było to 54 proc., a w rekordowej pod względem przesiadywania przed komputerem Szwecji, 52 proc. Pozostałe kraje, w których badano popularność blogów to Wielka Brytania (43 proc.), Niemcy (33 proc.) i Holandia z tym samym wynikiem.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Szukamy osoby do pracy w laboratorium redakcyjnym. 126
Dobra wiadomość dla osób, które chcą kupić hybrydowego laptopa Microsoftu. 14
Niedrogi sprzęt do domu i pracy. W portfolio marki Prestigio pojawił się nowy notebook Smartbook 133S. 9
Samodzielnie ucząca się SI ma stać się standardem w grach. 24
To najdroższy smartfon w portfolio południowokoreańskiego producenta. 6
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 36
To może być bardzo drogie "ups!". 73
Szukamy osoby do pracy w laboratorium redakcyjnym. 126
Amerykanie i Rosjanie największymi piratami. 34
Trochę taniej niż u konkurencji, ale wciąż trudno mówić o atrakcyjnych cenach. 16
Posiadacze GeForce’ów mogą zacierać ręce. 34
Kolejna gra do biblioteki. Humble Store rozdaje graczom pecetowym kolejną darmową grę. 13
Facebook
Ostatnio komentowane