tagi

Biostar ujawnia listę płyt głównych zgodnych z procesorami Ryzen 3000

Adrian Kotowski 15.05.2019 4

Od A320 do X470. W ciągu ostatnich kilku tygodni producenci płyt głównych informowali o planach wprowadzenia obsługi procesorów Ryzen 3000 dla swoich produktów. Biostar nie spieszył się z publikacją podobnej wiadomości, ale w końcu także i ta firma zaprezentowała pełną listę konstrukcji kompatybilnych z nowymi chipami AMD. Znalazły się na niej w zasadzie wszystkie ważniejsze modele od najniżej do najwyższej półki sprzętowej.

Biostar Racing X570GT8 - wyciekła specyfikacja płyty głównej dla Ryzenów 3000

Adrian Kotowski 13.05.2019 38

Producent trochę się pospieszył. Do sieci trafił dokument zawierający pełną ofertę produktową firmy Biostar. W środku znajdziemy specyfikacje wydanych i przede wszystkim nadchodzących konstrukcji, dzięki czemu mogliśmy poznać informacje na temat modelu Racing X570GT8, który jeszcze nawet nie został oficjalnie zapowiedziany. Potwierdziło to kilka wcześniejszych plotek na temat przyszłej platformy AMD.

Biostar zaprasza na pokaz nowych płyt głównych dla Ryzenów 3000

Adrian Kotowski 25.04.2019 13

Niech najbliższy miesiąc minie jak najszybciej. Biostar opublikował dzisiaj na swoim blogu wpis, którym chce zachęcić fanów komputerów od odwiedzenia jego stoiska na targach Computex 2019. Jednym za wabików ma być tutaj nowa linią płyt głównych, przygotowanych z myślą o obsłudze nadchodzących procesorów AMD. To jednak nie koniec, bo firma pokaże też kilka innych urządzeń, choć trudno powiedzieć, czy będą to produkty nowej generacji.