Tagi
Publikacji na stronę
1
Adrian Kotowski | 12.09.2014 | 4379 odsłon | 7 komentarzy

Microsoft Azure ma być wykorzystywany do wyszukiwania plików multimedialnych po tekście, który się w nich znajduje. Co ważne, nie chodzi tutaj o napisy, a np. wypowiadaną w filmie kwestię przez aktora, która zostanie rozpoznana i zamieniona na tekst.

więcej »
Agnieszka Serafinowicz | 21.10.2009 | 2583 odsłony | 6 komentarzy
Serwis TechCrunch poinformował o planach uruchomienia przez Google nowego serwisu internetowego przeznaczonego do dystrybucji muzyki. Nowy projekt będzie się prawdopodobnie nazywał Google Audio.
 
W ciągu ostatnich lat Google tworzyło już podobne rozwiązania. Przykładem jest istniejący od 2008 serwis umożliwiający bezpłatne odsłuchiwanie i pobieranie muzyki z internetu przez chińskich internautów. Jednak Google Audio ma być zupełnie innowacyjnym projektem. Zgodnie z publikacją serwisu TechCrunch, gigant z Mountain View już od kilku tygodni gromadzi wstępną bazę muzyczną, działając oczywiście w porozumieniu z firmami z branży fonograficznej.
 
Nie wiadomo jeszcze, czy Google Audio będzie serwisem umożliwiającym wyłącznie pobieranie muzyki, czy też udostępni funkcje odtwarzania strumieniowego.  
więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Nowy flagowiec z rodziny Mi może pozamiatać konkurencję. 12
Czyżby jednak nie było tak dobrze, jak myśleliśmy? 64
Będzie też wersja Explore Edition. 12
Po co dziś kupować wersję pudełkową jakiejś gry? Powody mogą być dwa. 79
Portugalia w jednym szeregu z Włochami i Rosją. 26
Czasem porzucenie Steama jest po prostu opłacalne. 43
Facebook
Ostatnio komentowane