Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 06.12.2017 | 4685 odsłon | 6 komentarzy

Duże przetworniki i oplatany kabel. Sharkoon wprowadził do oferty nowy model zestawu słuchawkowego dla gracza o nazwie Skiller SGH2. Nowe urządzenie to produkt przeznaczony dla osób poszukujących niezbyt drogich rozwiązań, wyposażonych w dwa przetworniki.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 29.07.2011 | 5953 odsłony | 4 komentarze

Sharkoon już za niecałe trzy tygodnie zapali zielone światło dla przedsprzedaży nowego modelu zestawu słuchawkowego, przeznaczonego dla graczy, który dostępny będzie wyłącznie w sklepie Amazon. Urządzenie o nazwie X-Tactic SR zapewnia obsługę Dolby Digital 5.1, a także technologii Dolby ProLogic II i Dolby Headphone. Dzięki nim produkt ten ma oferować wysokiej jakości dźwięk przestrzenny, zarówno w grach jak i w filmach.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 21.11.2008 | 3632 odsłony | 8 komentarzy

Firma Sharkoon zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowych słuchawek 5.1 serii X-Tactic, z certyfikatem firmy Dolby Laboratories. Dwa nowe modele, X-Tactic Digital i X-Tactic Analog, mają umieszczone naramieniu mikrofony. W każdej słuchawce umieszczono po osiem głośników, z czego dwa są basowe.

Producent deklaruje, że oba modele cechują najwyższej klasy wzmacniacze. Słuchawki mają kable o długości aż 3,6 metra. Model Digital będzie można podłączyć do oddzielnej jednostki kontrolnej. W jej wnętrzu ukryty będzie między innymi układ dekodujący strumienie Dolby Digital. Oba modele słuchawek dostarczane będą z zasilaczami (zasilanie z sieci 230 V).

Oba produkty w sklepach pojawić się mają w grudniu. Model Analog kosztować ma około 65 euro, a Digital około 110 euro. Jednostka kontrolna modelu Digital ma kosztować 68 euro.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
8086 czterdzieści lat później. 40
Pomysł szefowej AMD. 43
Radeon to wolność wyboru. AMD w ciekawy sposób uderza w Nvidię i jej program GPP. 75
Ponad 150 tytułów w niższych cenach. Na platformie GOG ruszyła kolejna wielka wyprzedaż. 7
Nad wiosenną aktualizacją Windows 10 wisi jakieś fatum. 34
Wygląda na to, że osiem rdzeni w konsumenckich procesorach Intela może pojawić się wcześniej niż można było się spodziewać. 31
Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że branża IT przeżywa rozkwit. 42
8086 czterdzieści lat później. 40
Nad wiosenną aktualizacją Windows 10 wisi jakieś fatum. 34
Pomysł szefowej AMD. 43
Na premierę pewnie jeszcze „trochę” poczekamy. 12
Radeon to wolność wyboru. AMD w ciekawy sposób uderza w Nvidię i jej program GPP. 75
Niespodziewana prezentacja kolejnego flagowca. 22
Facebook
Ostatnio komentowane