Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 28.01.2010 | 6413 odsłon | 4 komentarze
Pentagram Europe wraz z Radiem ZET przedstawiają pierwsze w Polsce odtwarzacze z albumem MP3 pt. „pentaGRAMY vol.1”. Każdy odtwarzacz MP3 marki Pentagram, oznaczony specjalną obwolutą, zawiera zestaw dwudziestu hitów Radia ZET. Wśród wykonawców są Lady Gaga, Agnes, Pectus, Paulla i wiele innych.

Kompletne utwory w formacie MP3 wgrane zostały do pamięci odtwarzaczy - gotowe do słuchania od razu po wyjęciu z pudełka. Co trzy miesiące na wszystkich modelach odtwarzaczy MP3 marki Pentagram wydawany będzie kolejny album „pentaGRAMY”.

Pierwsze urządzenia zawierające album „pentaGRAMY vol.1” trafią do sprzedaży w lutym, a kolejne edycje będą miały swoje premiery w maju, sierpniu oraz listopadzie. Partnerami akcji są: Radio ZET, Universal Music Polska, Magic Records, Interia.pl, Popcorn, Grono.net, 4fun.tv oraz PENTAGRAM Europe.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 07.12.2009 | 6828 odsłon | 7 komentarzy
Vanquish VOLT to nowy, elegancki odtwarzacz przenośny marki Pentagram. Urządzenie obsługuje pliki muzyczne w formatach MP3, WMA, WAV, AAC i OGG oraz bezstratnymi APE i FLAC.

Według producenta, na jednym ładowaniu wbudowanego akumulatora może działać aż 70 godzin. Ten rekordowy wynik udało się uzyskać dzięki zastosowaniu energooszczędnych komponentów takich jak ekran OLED oraz chipset Sigmatel 3770.

Wyposażono go w czytnik kart pamięci microSD/SDHC, co umożliwia łatwe zwiększenie pojemności oraz transmiter FM umożliwiający nadawanie muzyki do urządzeń wyposażonych w radioodbiornik.

Za brzmienie urządzenia odpowiada system SRS WOW HD. Wraz z odtwarzaczem w pudełku znajduje się bogaty zestaw akcesoriów, m.in. silikonowe etui ochronne.

Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych (białej i czarnej) oraz w trzech wersjach różniących się pojemnością wbudowanej pamięci flash (2, 4 i 8 GB), w cenach odpowiednio 159, 189 i 239 złotych.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Tak może wyglądać chip w kolejnym Xboksie lub PS5. 115
Świetna wiadomość dla klientów. DRAMeXchange przygotował nowy raport na temat rynku pamięci DRAM. 21
Jest też kompatybilność z Adaptive Sync dla Pascali i Turingów. 38
Tak może wyglądać chip w kolejnym Xboksie lub PS5. 115
Alternatywa jest, ale do jej wprowadzenia potrzeba czasu. 102
Jest też kompatybilność z Adaptive Sync dla Pascali i Turingów. 38
Facebook
Ostatnio komentowane