Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 28.01.2010 | 6366 odsłon | 4 komentarze
Pentagram Europe wraz z Radiem ZET przedstawiają pierwsze w Polsce odtwarzacze z albumem MP3 pt. „pentaGRAMY vol.1”. Każdy odtwarzacz MP3 marki Pentagram, oznaczony specjalną obwolutą, zawiera zestaw dwudziestu hitów Radia ZET. Wśród wykonawców są Lady Gaga, Agnes, Pectus, Paulla i wiele innych.

Kompletne utwory w formacie MP3 wgrane zostały do pamięci odtwarzaczy - gotowe do słuchania od razu po wyjęciu z pudełka. Co trzy miesiące na wszystkich modelach odtwarzaczy MP3 marki Pentagram wydawany będzie kolejny album „pentaGRAMY”.

Pierwsze urządzenia zawierające album „pentaGRAMY vol.1” trafią do sprzedaży w lutym, a kolejne edycje będą miały swoje premiery w maju, sierpniu oraz listopadzie. Partnerami akcji są: Radio ZET, Universal Music Polska, Magic Records, Interia.pl, Popcorn, Grono.net, 4fun.tv oraz PENTAGRAM Europe.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 07.12.2009 | 6763 odsłony | 7 komentarzy
Vanquish VOLT to nowy, elegancki odtwarzacz przenośny marki Pentagram. Urządzenie obsługuje pliki muzyczne w formatach MP3, WMA, WAV, AAC i OGG oraz bezstratnymi APE i FLAC.

Według producenta, na jednym ładowaniu wbudowanego akumulatora może działać aż 70 godzin. Ten rekordowy wynik udało się uzyskać dzięki zastosowaniu energooszczędnych komponentów takich jak ekran OLED oraz chipset Sigmatel 3770.

Wyposażono go w czytnik kart pamięci microSD/SDHC, co umożliwia łatwe zwiększenie pojemności oraz transmiter FM umożliwiający nadawanie muzyki do urządzeń wyposażonych w radioodbiornik.

Za brzmienie urządzenia odpowiada system SRS WOW HD. Wraz z odtwarzaczem w pudełku znajduje się bogaty zestaw akcesoriów, m.in. silikonowe etui ochronne.

Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych (białej i czarnej) oraz w trzech wersjach różniących się pojemnością wbudowanej pamięci flash (2, 4 i 8 GB), w cenach odpowiednio 159, 189 i 239 złotych.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Niedrogi sprzęt do domu i pracy. W portfolio marki Prestigio pojawił się nowy notebook Smartbook 133S. 5
Samodzielnie ucząca się SI ma stać się standardem w grach. 16
Wiedźmin łącznie sprzedał się w liczbie ponad 33 milionów kopii. 40
Zła wiadomość dla osób, które słuchają muzyki za pośrednictwem platformy. 26
To najdroższy smartfon w portfolio południowokoreańskiego producenta. 6
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 36
To może być bardzo drogie "ups!". 73
Amerykanie i Rosjanie największymi piratami. 34
Trochę taniej niż u konkurencji, ale wciąż trudno mówić o atrakcyjnych cenach. 16
Ty wybierasz przeglądarkę, a Windows 10 wie lepiej. 64
Facebook
Ostatnio komentowane