Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 10.11.2017 | 8801 odsłon | 12 komentarzy

Producent wymieni stare na nowe. Wczoraj pisaliśmy o tym, że w marcu przyszłego roku wszystkie urządzenia Logitech Harmony Link przestaną działać, gdyż producent postanowił nie aktualizować certyfikatu zabezpieczeń. Logitech zaproponował posiadaczom Harmony Link 35-procentową zniżkę na nowy model, Harmony Home Hub, albo darmową wymianę, choć pod warunkiem, że liczący sobie sześć lat Harmony Link będzie jeszcze na gwarancji. Reakcja użytkowników, ale też internautów, była wyjątkowo nieprzyjemna dla Logitecha.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 09.11.2017 | 14893 odsłony | 17 komentarzy

Produkt z terminem przydatności do użycia. W wiadomości rozesłanej do zarejestrowanych użytkowników urządzeń Harmony Link firma Logitech przekazała informację, która spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Producent poinformował o tym, że 16 marca przyszłego roku spowoduje, że wszystkie one będą nadawać się... do śmieci. Firma po prostu wyłączy ich funkcje.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 16.08.2011 | 8286 odsłon | 9 komentarzy

Logitech zaprezentował nowy, dedykowany tabletom głośnik – Tablet Speaker. Dzięki nowemu urządzeniu, jak twierdzi producent, mobilna rozrywka zyskać ma moc cyfrowego dźwięku. To kompaktowe, przenośne urządzenie, wyposażone jest w specjalny klips oraz pojemny akumulator.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 09.03.2011 | 9279 odsłon | 80 komentarzy
Logitech prezentuje najnowszy zestaw głośników Surround Sound Speakers Z906, który ma wnieść kinową jakość dźwięku do każdego salonu, w którym się znajdzie. Moc pół tysiąca W (RMS) i certyfikat THX czynią zestaw Z906 najbardziej zaawansowaną propozycją firmy Logitech. więcej »
Piotr Gontarczyk | 09.04.2010 | 35553 odsłony | 9 komentarzy
Firma Logitech uruchomiła sprzedaż wielokrotnie opóźnianego bezprzewodowego serwera muzycznego, o nazwie Squeezebox Touch. Urządzenie wyposażono w ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala, czujnik oświetlenia oraz zbliżeniowy, umożliwiający automatyczne wychodzenie z trybu uśpienia. więcej »
Piotr Gontarczyk | 12.08.2009 | 1980 odsłon | 2 komentarze
Firma Logitech zapowiedziała dziś premierę dwóch modeli głośników dedykowanych iPodom.

Pełnozakresowe membrany głośników Logitech Rechargeable Speaker S315i mają, według producenta, zapewniać wysoką jakość dźwięku oraz precyzyjną emisję niskich i wysokich tonów. Szerokość obudowy to niecałe 2". Bateria pozwala na odtwarzanie muzyki nawet do 20 godzin (przy użyciu opcji oszczędzania baterii), głośniki wyposażono również w funkcję zasilania akumulatora iPoda. Model Logitech Rechargeable Speaker S315i jest kompatybilny z iPhonami oraz wszystkimi modelami iPodów wyposażonych w Apple Universal Dock Connector.

Logitech Portable Speaker S125i to przenośna propozycja dla użytkowników iPodów – kompaktowe głośniki ważą niespełna 500 g. Zestaw może być zasilany za pomocą 4 baterii AA bądź wbudowanego akumulatora, oferując do 10 godzin odtwarzania muzyki. Po podłączeniu do głośników automatycznie rozpoczyna się proces ładowania baterii iPoda. Logitech Portable Speaker S125i wyposażono również w podnoszącą głębię basów funkcję Bass Boost.

Dzięki zastosowaniu dodatkowego wejścia Jack 3,5mm zarówno Rechargeable Speaker S315i jak i Portable Speaker 125i są kompatybilne z każdym przenośnym odtwarzaczem MP3, płyt CD czy też komputerem.

Logitech Rechargeable Speaker S315i i Logitech Portable Speaker S125i będą dostępne Stanach Zjednoczonych i Europie w sierpniu w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 409 złotych i 289 złotych.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 15.07.2009 | 6122 odsłony | 14 komentarzy
Firma Logitech zapowiedziała dziś wprowadzenie na rynek czterech nowych modeli zestawów głośnikowych wyposażonych w system 360-stopniowego dźwięku. W przeciwieństwie do standardowych głośników komputerowych, wykorzystujących proste jednokierunkowe membrany, cztery nowe zestawy Logitech oferują 360-stopniowy dźwięk. Dzięki zastosowaniu wielokierunkowych membran kolumny generują znacznie szersze pole dźwiękowe. W efekcie dźwięk rozchodzi się po większym obszarze.

Logitech Speaker System Z523 dysponuje mocą 40 watów (RMS). Dwa głośniki satelitarne oraz 6,5-calowy subwoofer typu „down-firing” mają zapewniać głębokie, przestrzenne basy oraz czyste, dynamiczne brzmienie. Na jednej z kolumien umieszczono regulator głośności oraz przycisk wyciszający.

Dla użytkowników dla których moc nie jest aż tak istotna, jak głębia basów, proponowanym przez firmę Logitech rozwiązaniem jest zestaw 2.1 Speaker System Z323. Na system składają się: 30-watowe (RMS) głośniki oraz wbudowany subwoofer typu „down-firing”.

Obydwa zestawy wyposażono w podwójne złącze RCA oraz wejście Jack 3,5 mm, umożliwiające podłączenie słuchawek, odtwarzacza Logitech Squeezebox, konsol, DVD lub iPoda.

Dzięki kompaktowym rozmiarom nowe multimedialne głośniki 2.0 Logitech Speaker System Z520 oraz Logitech Speaker System Z320 mają dobrze sprawdzać się w pomieszczeniach, w których brakuje miejsca na większe zestawy wyposażone w subwoofer. Łączna moc muzyczna (RMS) zestawu to 26 watów.

System Z320 to z kolei zestaw przeznaczony przede wszystkim dla posiadaczy komputerów przenośnych. Moc muzyczna (RMS) tego zestawu to 10 watów.

Systemy Z520 i Z320 zostały wyposażone w dodatkowe wejścia umożliwiające podłączenie do głośników słuchawek lub zewnętrznych odtwarzaczy, np. iPoda.

Wszystkie cztery nowe systemy głośników Logitech będą dostępne w Europie od września bieżącego roku. Sugerowane przez producenta ceny detaliczne mają wynieść: 219,99 zlotych za model Z320, 263,99 złotych za Z323, 440,39 złotych za modele Z520 i Z523.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 08.07.2009 | 2251 odsłon | 2 komentarze
Muzodajnia.pl oraz firma Logitech uruchomiły promocję dla miłośników muzyki. Wraz z kupionym specjalnym zestawem głośników Logitech klienci otrzymają unikalny kod upoważniający do pobrania 25 utworów z Muzodajni oraz link do serwisu getsound.pl, w którym można znaleźć informacje na temat optymalnego rozstawienia głośników.

W okresie od 1 lipca 2009 r. do odwołania wystarczy zakupić promocyjny zestaw głośników Logitech, wejść na stronę www.muzodajnia.pl, założyć konto w serwisie i po zalogowaniu wpisać w wyznaczonym polu jednorazowy kod z ulotki/zdrapki, dostarczonej wraz z głośnikami.

Użytkownicy Muzodajni posiadający już konto w serwisie muszą jedynie zalogować się i w panelu zarządzania kontem serwisu odnaleźć pole, w którym należy wpisać kod z ulotki/zdrapki otrzymanej wraz z głośnikami.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Nowy flagowiec z rodziny Mi może pozamiatać konkurencję. 12
Czyżby jednak nie było tak dobrze, jak myśleliśmy? 56
Będzie też wersja Explore Edition. 11
Po co dziś kupować wersję pudełkową jakiejś gry? Powody mogą być dwa. 79
Portugalia w jednym szeregu z Włochami i Rosją. 26
Czasem porzucenie Steama jest po prostu opłacalne. 43
Nowy flagowiec z rodziny Mi może pozamiatać konkurencję. 12
Dobra wiadomość, ale czy na to tak naprawdę czekają użytkownicy Switcha? 7
Dzięki internetowi jest ona niepotrzebna. 11
Przewody już są, potrzeba jeszcze sprzętu. 26
Zgadniecie, jakie marki z Państwa Środka cieszą się u nas największym wzięciem? 18
Facebook
Ostatnio komentowane