Tagi
audio
belkin
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 30.09.2008 | 18551 odsłon | 8 komentarzy

TuneStudio firmy Belkin umożliwia podłączenie aż czterech różnych instrumentów, mikrofonów lub innych źródeł sygnału audio. Urządzenie przeznaczone jest dla początkujących zespołów, doświadczonych muzyków i dźwiękowców, jak i podcasterów.

Dzięki łatwej obsłudze oraz ergonomicznemu rozplanowaniu wejść i pokręteł można w prosty sposób zarejestrować swój pierwszy singiel w wysokiej cyfrowej jakości i od razu go odsłuchać. Dźwiękowcy oraz podcasterzy mogą nagrywać materiał z różnych źródeł, w tym głos z mikrofonów oraz podkład i single, a potem dowolnie je miksować.

Obsługa urządzenia TuneStudio jest bardzo łatwa - wystarczy podłączyć iPoda i, postępując w sposób opisany na ekranie, rozpocząć nagrywanie. Nie ma co zniechęcać się obecnością wielu pokręteł - początkującym wystarczy regulacja głośności poszczególnych wejść. Zaawansowani użytkownicy mogą z kolei dodatkowo regulować osobno częstotliwości wysokie, średnie i niskie (korektor częstotliwościowy), a także panning i balans.

TuneStudio współpracuje z komputerami typu PC i Mac. Dzięki temu można je podłączyć jako urządzenia wyjściowe, co umożliwia dodatkowe miksowanie lub nagrywanie za pomocą dowolnego oprogramowania muzycznego. Efekt pracy nagrać na nośnik lub udostępnić w Internecie.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Facebook
Ostatnio komentowane