tagi

Sennheiser GSP 500 - nowe słuchawki dla gracza

Piotr Gontarczyk 16.05.2018 19

Cenę podajemy na końcu. Sennheiser GSP 500 to nowy profesjonalny zestaw słuchawkowy dla graczy, który jest już dostępny w Polsce. Otwarta konstrukcja nowego modelu zapewniać ma realistyczny i naturalny dźwięk, a 2-osiowy system metalowych zawiasów muszli i regulacja nacisku pałąka dobre dopasowanie do gracza i komfort użytkowania.

Słuchawki dla miłośników marki Adidas

Piotr Gontarczyk 07.12.2010 24
Na rynek wprowadzono nowe słuchawki, które można nabyć pod marką Adidas Originals. Modele HD220 oraz CX310 zostały zaprojektowane przez znaną właśne ze słuchawek firmę Sennheiser.

Nowa karta dźwiękowa dla melomanów i nie tylko. Ze słuchawkami w zestawie

Piotr Gontarczyk 28.10.2010 18
Firma ASUS poinformowała o wprowadzeniu na polski rynek nowego produktu, o nazwie Xonar Xense. Nowość to zestaw składający się z wewnętrznej karty dźwiękowej (PCI Express x1) Xonar Xense oraz słuchawek Sennheiser PC350.

Słuchawki Sennheiser MM400/450 wkrótce w sprzedaży

Piotr Gontarczyk 25.08.2009 11
Firma Sennheiser zapowiedziała rychłe wprowadzenie do sprzedaży dwóch nowych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych z serii Mobile Music. MM400 oraz MM450 wykorzystują technologię Bluetooth.

Istnieje również możliwość wykorzystania dołączonego kabla, który może okazać się przydatny, w sytuacji, kiedy połączenie bezprzewodowe jest niedostępne lub użytkownik chce oszczędzać baterię.

Słuchawki zaprojektowano głównie pod kątem słuchania muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych. Przyciski sterujące umieszczono na prawej muszli słuchawkowej. Produkt jest skierowany do osób, które dużo podróżują, dlatego tez istnieje możliwość złożenia go, aby zajmował jak najmniej miejsca.

Model MM450 korzysta z technologii usuwania szumów NoiseGuard 2.0 oraz funkcją TalkThrough, która pozwala użytkownikowi słyszeć dźwięki otoczenia bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Oba modele będą dostępne w przyszłym miesiącu. Cena nie jest jeszcze znana.