Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 11.07.2013 | 16544 odsłony | 32 komentarze

Czekaliśmy na ten produkt od wielu miesięcy. Już w ubiegłym roku zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia o tym, że Nokia przygotowuje następcę smartfona 808 PureView, który był co prawda oparty na wymierającym systemie operacyjnym Symbian Belle, ale na tle wszelkiej konkurencji wyróżniał się tym, że został wyposażony w bardzo wysokiej klasy, jak na smartfony, aparat fotograficzny. Już w czasie wprowadzania na rynek modelu 808 PureView zastanawiano się, dlaczego Nokia nie stworzyła takiego produktu z systemem operacyjnym Windows Phone, na który przecież postawiła? Dziś fińska firma takiego właśnie smartfona prezentuje - oto Nokia Lumia 1020.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 15.07.2009 | 3488 odsłon | 2 komentarze
Nowością oferowaną przez Whitenergy jest możliwość samodzielnego doboru komponentów – do ładowarki klient sam dobiera adapter pasujący do jego baterii. Dzięki temu nowy aparat lub kamera nie oznacza konieczności używania czy kupowania kolejnej ładowarki.

Prócz prawie 100 modeli adapterów do baterii dostępne są także adaptery do telefonów GSM i umożliwiające ładowanie baterii AA, jest to więc urządzenie uniwersalne.

Ładowarka FOTO/VIDEO Whitenergy zapewnia szybkie ładowanie baterii, a dzięki możliwości podłączenia do zasilania sieciowego, jak i do gniazda zapalniczki samochodowej, doskonale nadaje się na wyjazd. W ładowarkę wbudowano także letarkę oraz tester banknotów.

Sugerowana cena detaliczna ładowarki wynosi 49 złotych. Pojedynczy adapter wyceniono na około 10 złotych.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Masa CPU z zablokowanym mnożnikiem. Przy okazji prezentacji procesorów Core 9. 7
Niezła promocja dla kinomaniaków. 3
Nadchodzi kolejny ośmiordzeniowiec Intela. 32
Facebook
Ostatnio komentowane