Tagi
Publikacji na stronę
1
Adrian Kotowski | 25.09.2015 | 12397 odsłon | 119 komentarzy

W sieci pojawiły się pierwsze testy wydajności kart graficznych w benchmarku z gry Fable Legends. Produkcja jest jedną z pierwszych, która standardowo wykorzystywać będzie biblioteki DirectX 12. Dzięki udostępnionym wynikom możemy sprawdzić, jak w chwili obecnej wygląda różnica pomiędzy kartami firm AMD i Nvidia.

więcej »
Adrian Kotowski | 01.09.2014 | 4796 odsłon | 12 komentarzy

Wczorajsze ogłoszenie Ananda Lal Shimpi udostępnione na jego stronie AnandTech pewnie zaskoczyło wielu użytkownik tego portalu. Anand żegna się ze swoim projektem nad którym czuwał aż 17 lat. Jak się okazuje, nie będzie zbyt długo bezrobotny – twórca AnandTech zostanie zatrudniony w Apple.

więcej »
Eryk Napierała | 07.11.2012 | 20260 odsłon | 47 komentarzy

Tablet z Atomem pracuje dłużej na akumulatorze niż konkurenci z ARM – piekło zamarzło? Podczas debiutu rynkowego Windowsowi 8 towarzyszyło wiele komputerów i tabletów, opartych zarówno na procesorach x86, jak i SoC ARM. Jednym z nich był wyposażony w procesor Int Atom Z2760 tablet Samsung Ativ Smart PC 500T, który dostał się już w ręce redakcji serwisu AnandTech. Recenzji urządzenia jeszcze nie udostępniono, ale jeden z testujących podzielił się częścią wyników na forum XtremeSystems. Spoglądając na wykres, okraszony dość sugestywnym komentarzem, można odnieść wrażenie, że nowy procesor Intela jest bardziej energooszczędny od układów ARM zamontowanych w nowych iPadach i tablecie Microsoft Surface. To oczywiście niewykluczone, ale warto przyjrzeć się sprawie nieco bliżej i zastanowić, czy Atom ma szansę pobić jakikolwiek konkurencyjny SoC.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Szukamy osoby do pracy w laboratorium redakcyjnym. 124
Dobra wiadomość dla osób, które chcą kupić hybrydowego laptopa Microsoftu. 10
Niedrogi sprzęt do domu i pracy. W portfolio marki Prestigio pojawił się nowy notebook Smartbook 133S. 9
Samodzielnie ucząca się SI ma stać się standardem w grach. 22
To najdroższy smartfon w portfolio południowokoreańskiego producenta. 6
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 36
To może być bardzo drogie "ups!". 73
Szukamy osoby do pracy w laboratorium redakcyjnym. 124
Amerykanie i Rosjanie największymi piratami. 34
Trochę taniej niż u konkurencji, ale wciąż trudno mówić o atrakcyjnych cenach. 16
Posiadacze GeForce’ów mogą zacierać ręce. 34
Facebook
Ostatnio komentowane