tagi

Nokia 6 - prezentacja i specyfikacja smartfona

Adrian Kotowski 09.01.2017 32

Pokazany model to typowa konstrukcja ze średniej półki. HMD oficjalnie zaprezentowało smartfon Nokia 6, będący pierwszym produktem z nowej serii urządzeń z systemem Android. Sprzęt napędzany jest przez ośmiordzeniowy chip Qualcomma, oferuje dość dobry wyświetlacz i przyzwoitą ilość miejsca na dane. Smartfon może pochwalić się też przyjemnym dla oka, prostym designem. 

Xiaomi Redmi Note 4 - specyfikacja

Adrian Kotowski 25.08.2016 34

Oficjalna prezentacja nowego urządzenia Xiaomi. Chińskie przedsiębiorstwo zaprezentowało w końcu model Redmi Note 4. Produkt napędzany jest przez dziesięciordzeniowy procesor MediaTeka, oferuje dwa gniazda na karty SIM i zasilany jest przez całkiem pojemny akumulator. Urządzenie ma trafić do sprzedaży w dwóch wersjach różniących się ilością pamięci RAM i pamięci wewnętrznej.

Xiaomi Redmi Pro - specyfikacja smartfona

Adrian Kotowski 27.07.2016 25

Xiaomi zaprezentowało swojego nowego flagowca z serii Redmi. Urządzenie wyposażone zostanie w całkiem duży ekran, podwójny aparat fotograficzny oraz dziesięciordzeniowy procesor MediaTeka. Nie zabrakło też popularnego w ostatnim czasie czytnika linii papilarnych oraz bardzo pojemnego akumulatora. Produkt trafi do sprzedaży w trzech wersjach różniących się nieco podzespołami.

ZTE Blade V580 dostępny w Polsce

Adrian Kotowski 24.05.2016 4

Firma ZTE wprowadziła na polski rynek kolejny smartfon, a konkretnie model Blade V580. Sprzęt oferuje całkiem duży wyświetlacz, procesor firmy MediaTek, a także pozwala na skorzystanie z dwóch kart SIM. Producent zapewnia też, że zastosowany akumulator pozwoli na bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu. 

HTC One X9 - premiera i oficjalna specyfikacja

Adrian Kotowski 28.12.2015 13

HTC One X9 został oficjalnie zaprezentowany. Informacje o nowej, flagowej konstrukcji Tajwańczyków krążyły po sieci od kilku tygodni i większość prezentowanych wcześniej danych zgadza się z oficjalną specyfikacją. Otrzymujemy więc phablet z wyświetlaczem o rozdzielczości 1080p, napędzany przez ośmiordzeniowy procesor MediaTeka. Głównym problemem będzie, przynajmniej początkowo, dostępność produktu, bo w pierwszej kolejności trafi on na rynek chiński.

Meizu Metal - specyfikacja phabletu

Adrian Kotowski 22.10.2015 10

Firma Meizu oficjalnie zaprezentowała phablet Meizu Metal. Jak sama nazwa wskazuje, cechą charakterystyczną urządzenia jest metalowa obudowa. Urządzenie oferuje dość duży ekran, procesor MediaTeka i umożliwia korzystanie z dwóch kart SIM. Konstrukcja prezentuje się całkiem dobrze pod względem wizualnym i dostępna będzie w pięciu wersjach kolorystycznych.

Commodore PET - specyfikacja phableta

Adrian Kotowski 15.07.2015 23

Commodore wraca na rynek, choć nie z takim produktem, jakiego większość z nas mogłaby się spodziewać. Producent zamierza wprowadzić do sprzedaży smartfon PET, który poza całkiem dobrą specyfikacją, przyciągnąć ma do siebie możliwością uruchamiania gier ze starszych komputerów, w tym oczywiście sprzętu Commodore. Warto dodać, że jednym z krajów, w których produkt zostanie wprowadzony w pierwszej kolejności jest Polska.

Sony Xperia C4 - prezentacja i specyfikacja

Adrian Kotowski 06.05.2015 10

Firma Sony zaprezentowała dzisiaj swój nowy phablet Xperia C4. Produkt nie należy do najwydajniejszych produktów, ale jego cechą charakterystyczną jest bardzo dobry przedni aparat fotograficzny. Japończycy reklamują swój nowy produkt jako idealne urządzenie do robienia selfie. Wszystkie fotografie można przeglądać na naprawdę dużym ekranie.