Tagi
Publikacji na stronę
1
Adrian Kotowski | 15.05.2014 | 5519 odsłon | 11 komentarzy

Na dobrą, pełnoprawną odsłonę przygód Księcia czekamy już od bardzo dawna i zapewne jeszcze trochę poczekamy. Projekt Duke Nukem: Mass Destruction upadł przez brak praw 3D Realms do marki, ale w jego miejsce zobaczymy bardzo podobną produkcję. Firma zapowiedziała grę Bombshell, w której wcielimy się nie w Księcia, a w najemniczkę o imieniu Shelly.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 24.03.2011 | 6744 odsłony | 43 komentarze
Zapowiadana już od 15 lat gra, która kultową stała się nawet pomimo tego, że jej nie było, okazuje się być znowu opóźniona. Tytuł jest co prawda (wreszcie) bliżej ukończenia niż kiedykolwiek, ale twórcy już zapowiedzieli, że nie będą w stanie wydać jej w maju. więcej »
Piotr Gontarczyk | 03.09.2010 | 22644 odsłony | 104 komentarze
Latające świnie i wreszcie jest - oficjalna zapowiedź! Gra Duke Nukem Forever to już legenda, mimo że przez wiele lat nie weszła na rynek. Zapowiadana jeszcze w czasach, gdy po Ziemi stąpały ostatnie dinozaury gra po raz kolejny powraca w informacjach. Tym razem jednak jest to coś, co różni się od dotychczasowych plotek. Jest oficjalne! więcej »
Piotr Bulski | 08.02.2008 | 2988 odsłon | 31 komentarzy
Wydanie tej gry tak czy siak odbije się echem w świecie graczy. Program zapowiadany od grubo ponad dekady może pojawić się w tym roku. Choć nie jest to pewne, znając historię tytułu, całkiem prawdopodobne jest, że i tym razem zostanie odnotowane spóźnienie... mimo wyczuwalnej determinacji.

Firma 3D Realms po hicie z 1996 roku, "Duke Nukem 3D", być może zdoła w końcu zaprezentować jego następcę. Program mógłby pojawić się na trzech platformach, PC, Xbox 360 i PlayStation 3. O ile nie zapowiedziano jeszcze żadnych szczegółów, szefujący firmie Scott Miller stwierdził w wywiadzie dla serwisu Dallas Business Journal, że takie dobranie platform miałoby największy sens. Odnosząc się do daty wprowadzenia programu na rynek, nie mógł on jak stwierdzić nic "na pewno". Dodał też, że zakładany termin może opóźnić się o miesiąc lub dwa. Wyraził jednak przekonanie, że tym razem się uda. Kto wie, może rzeczywiście 3D Realms zdąży na Gwiazdkę.

Firma potwierdziła za to istnienie innego ciekawego tytułu dla konsol. Dzięki Xbox Live Arcade będzie można pobrać przygotowaną dla konsoli Microsoftu wersję gry "Duke Nukem 3D" uzbrojoną m.in. w tryb zabawy wieloosobowej i możliwość kooperacji. To już coś.

 

Poniżej opublikowany niedawno trailer wskrzeszający nadzieje graczy czekających na "Duke Nukem Forever".

więcej »
Piotr Bulski | 20.12.2007 | 3355 odsłon | 24 komentarze
Nadzieje na to, że ponownie w grze będzie można usłyszeć słynne "Come Get Some" odżywają wraz z przedstawionym dopiero co trailerem zapowiadającym grę "Duke Nukem Forever". Trójwymiarowa animacja nie daje jednak zbyt wielu wskazówek, jak też mogłaby wyglądać nowa gra.

Pierwsza gra Duke Nukem 3D debiutowała w styczniu 1996 roku. Niemal w 11 lat później firma 3D Realms zdecydowała się, po niespodziewanej zapowiedzi szefującego jej George'a Broussarda, pokazać nową animację zapowiadającą kolejną część.

Tytuł, o ile w ogóle, jest opracowywany od lat i niestety nie widać jak na razie wielu owoców tych prac poza zapowiedziami i nieczęsto pojawiającymi się trailerami. Ostatni z nich, przed tym prezentowanym poniżej, pojawił się w 2001 roku.

O nowej produkcji nie wiadomo wiele, a jednym z pytań bez odpowiedzi pozostaje data premiery. Oby nie trwało to kolejne długie lata, bo może się okazać, że już nikt nie będzie czekać. Film można znaleźć tutaj.

więcej »
Piotr Bulski | 19.12.2007 | 5120 odsłon | 64 komentarze
Podobno jeszcze dzisiaj ma pojawić się w sieci trailer gry, której opóźnienie jest tak wielkie, że niektórzy mogli już nawet zapomnieć, że taki tytuł miał w ogóle wyjść. Jak na razie zaprezentowano jedno ujęcie z kolejnej zapowiedzi gry, na którym można zobaczyć głównego, wyjątkowo muskularnego, bohatera gry.

Podobno film miał powstawać w tajemnicy, ale po jego obejrzeniu podczas gwiazdkowego spotkania w firmie 3D Realsm, jej przedstawiciele zdecydowali się zaprezentować go szerszej publiczności.

Jak żartobliwie podliczył jeden z komentujących tę informację w serwisie The Tech Report, gdyby przez ostatnie jedenaście lat każdego dnia firma 3D Realms stojąca za niegdyś kultowym tytułem zdecydowała się ujawniać po jednej klatce każdego dnia, dzisiaj mielibyśmy ponad dwuminutowy trailer z 30 klatkami w każdej sekundzie filmu.

Poniżej ujęcie zaoferowane przez George'a Broussarda, CEO firmy 3D Realms. To zapowiedź trailera, a może i nowej gry... Poprzednia filmowa zapowiedź gry, która jak do tej pory nie ujrzała światła dziennego została pokazana aż sześć lat temu, przy okazji imprezy E3.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Nowy flagowiec z rodziny Mi może pozamiatać konkurencję. 12
Czyżby jednak nie było tak dobrze, jak myśleliśmy? 66
Po co dziś kupować wersję pudełkową jakiejś gry? Powody mogą być dwa. 80
Zieloni tłumaczą najważniejsze zagadnienia. 31
Bioware nie wyciągnęło wniosków po Andromedzie. 59
Konsola Microsoftu na szarym końcu. 31
Codemasters znowu dało radę. 20
Eksperyment się nie udał. 16
Niebiescy odświeżają linie Pentium i Celeron. 25
Konsola Microsoftu na szarym końcu. 31
Plotki wracają ze zdwojoną siłą. 10
Codemasters znowu dało radę. 20
Nowy flagowiec z rodziny Mi może pozamiatać konkurencję. 12
Zyskują deweloperzy, zyskują i gracze. 21
Gdy budżet jest mocno ograniczony. 9
Facebook
Ostatnio komentowane