tagi

Rage 2 - znamy wymagania sprzętowe wersji PC

Adrian Kotowski 03.05.2019 16

Nie ma się czego obawiać. Bethesda zaprezentowała wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Rage 2, które jak na grę o tak ładnej oprawie graficznej są naprawdę przystępne. Nawet w zalecanej specyfikacji znajdziemy urządzenia, które są wydajne, ale na pewno nie należą do najwyższej półki. To akurat powinno ucieszyć posiadaczy kilkuletnich zestawów myślących o zakupie najnowszej produkcji studia Avalanche.

Rage 2 zbiera przeciętne oceny

Adrian Kotowski 13.05.2019 26

Świetna mechanika, słaba reszta. W sieci pojawiły się recenzje gry Rage 2, które wskazują na to, że studio Avalanche przygotowało raczej przyzwoitą grę, choć bez jakichś większych fajerwerków. Wiele elementów ma być przeciętnych, inne zrealizowano słabo, ale na szczęście są też i takie, które są zgodnie chwalone przez redaktorów.

E3 2018 - podsumowanie konferencji Bethesdy

Adrian Kotowski 11.06.2018 7

Sporo o Fallout 76 i kilka niespodzianek. Dzisiaj nad ranem swoją konferencję na E3 zorganizowała firma Bethesda i trzeba przyznać, że pokaz był naprawdę interesujący. Poza pewniakami, takimi jak choćby najnowszy Fallout, na prezentacji pojawiły się też nieujawnione wcześniej gry, w tym całkowicie nowa marka Starfield.

RAGE 2 oficjalnie zapowiedziany

Adrian Kotowski 14.05.2018 10

Dzisiaj zwiastun, jutro rozgrywka. Bethesda oficjalnie zapowiedziała grę RAGE 2 i udostępniła pierwszy materiał wideo promujący produkcję. Wideo nie ujawnia zbyt wiele na temat samej gry, choć na jego podstawie można się spodziewać, że tytuł będzie bardzo podobny pod względem klimatu do części pierwszej.

RAGE 2 - zwiastun rozgrywki i informacje o grze

Adrian Kotowski 15.05.2018 10

Mad Max spotyka się z Just Cause. Bethesda podzieliła się obiecanym wczoraj zwiastunem z fragmentami rozgrywki i sporą dawką informacji na temat gry RAGE 2. Wideo wskazuje, że czeka nas naprawdę „wybuchowa” przygoda, co potwierdza opis tytułu dostępny na oficjalnej stronie wydawcy. Uwagę zwraca całkiem przyjemna dla oka oprawa graficzna i zróżnicowanie zaprezentowanych lokacji.

QuakeCon 2018 - plany Bethesdy

Piotr Gontarczyk 24.07.2018 7

Coroczna impreza Bethesdy, QuakeCon, zbliża się coraz większymi krokami, a firma zapowiedziała nowe spojrzenia na parę dużych gier. Bethesda już potwierdziła, że w trakcie QuakeComu zostanie oficjalnie zaprezentowany pierwszy materiał rozgrywki z gdy Doom Eternal, która będzie kontynuacją Dooma z 2016 roku

Bethesda wyda swoje przyszłe gry na Steamie

Adrian Kotowski 25.03.2019 11

Sytuacja z Falloutem 76 może się już nie powtórzyć. Bethesda ogłosiła dzisiaj, że na Steama trafi większość nowych produkcji zapowiedzianych do tej pory przez firmę. To ważna wiadomość, bo wiele wskazywało, że podmiot może chcieć sprzedawać swoje gry jedynie w własnym sklepie, czyli tak, jak w przypadku ostatniego Fallouta. Na szczęście z kolejnymi częściami Wolfensteina i Dooma będzie zupełnie inaczej.

Nvidia GeForce 430.64 WHQL - pobierz sterowniki z optymalizacjami dla gry Rage 2

Adrian Kotowski 10.05.2019 7

Drivery z optymalizacjami dla trzech nowych gier. Nvidia opublikowała nową paczkę sterowników Game Ready o oznaczeniu GeForce 430.64 WHQL. Instalacja driverów zalecana jest wszystkim graczom, którzy zamierzają grać we wspomnianą już grę Rage 2, a także osób, które kupiły World War Z. Dzięki optymalizacjom przygotowanym przez zielonych możemy spodziewać się w tej drugiej produkcji zauważalnego wzrostu wydajności.

Rage 2 - nowy zwiastun na QuakeCon 2018

Piotr Gontarczyk 13.08.2018 10

Oto jak w to się gra. Rage 2 to jedna z gier, które Bethesda zapowiadała na tegorocznych targach E3. Graczom obiecano połączenie umiejętności id Software w tworzeniu gier FPS z umiejętnościami Avalanche Studios w tworzeniu gier z otwartym światem. Właśnie te dwie cechy mają zostać połączone w jednej grze - Rage 2.

AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.5.1 - nowe sterowniki dostępne do pobrania

Adrian Kotowski 14.05.2019 8

W końcu z obsługą nowej aktualizacji Windowsa 10. AMD opublikowało w sieci pakiet sterowników Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.5.1, oferujących naprawdę sporo istotnych poprawek błędów. Poza tym otrzymujemy również optymalizacje dla jednej nowej gry, dzięki którym wydajność jej działania została znacząco poprawiona, a także możemy sprawdzić listę błędów, czekających na wyeliminowanie.