tagi
17

Google Pixel i Pixel XL z matrycami Sony

Piotr Gontarczyk 04.09.2016

Seria Nexus odchodzi do historii. Zaledwie kilkadziesiąt godzin po tym jak pojawiła się informacja wskazująca, że Google postanowiło porzucić nazwę marki smartfonów i phabletów Nexus i zastąpić ją nową, Pixel, w sieci pojawiły się pierwsze doniesienia o aparatach cyfrowych, jakie Google zamierza zastosować w urządzeniach Pixel oraz Pixel XL.

8

Google Launcher to teraz... Pixel Launcher

Bartosz Czechowicz 13.09.2016

Coraz więcej wskazuje na to, że Google faktycznie zamierza uśmiercić linię urządzeń Nexus. Branżowa prasa już wielokrotnie informowała o tym, że seria w tym roku zostanie zastąpiona przez rodzinę Pixel, a teraz praktycznie potwierdziło to samo Mountain View, zmieniając nazwę swojego nowego launchera. Oprogramowanie znane wcześniej jako Google Launcher jest od teraz... Pixel Launcherem.

5

Android 7.1.2 powoduje problemy z czytnikami linii papilarnych na urządzeniach Google

Bartosz Czechowicz 15.04.2017

Google znowu ma problemy ze swoim sprzętem przenośnym. Tym razem chodzi o smartfony LG Nexus 5X, Huawei Nexus 6P, Pixel oraz Pixel XL i najnowszego Androida 7.1.2 Nougat. Z najświeższych doniesień wynika bowiem, że aktualizacja blokuje na tych modelach... czytniki linii papilarnych.