Informacja prasowa
HAMA Polska, Poniedziałek, 31 lipca 2017, 11:13
Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane
z redakcją PCLab.pl czy Grupą Onet.pl SA. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

W ofercie firmy Hama pojawił się nowy, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy - FreeStereo Twins. Urządzenie doskonale sprawdzi się jako samochodowy zestaw głośnomówiący oraz słuchawki do słuchania muzyki czy audiobooków podczas podróży, wypoczynku czy uprawiania sportu. Kluczową zaletą zestawu jest fakt, iż jest on naprawdę bezprzewodowy – wchodzące w jego skład słuchawki nie są połączone żadnym kablem czy pałąkiem, co gwarantuje najwyższy komfort i swobodę ruchów. 

 

Zestaw FreeStereo Twins obsługuje technologię Bluetooth (w wersji 4.1), co oznacza, że bez problemu komunikuje się z wszelkimi urządzeniami obsługującymi ten standard – od smartfonów i odtwarzaczy audio, przez tablety, komputery, aż po telewizory i sprzęt hi-fi – zapewniając przy tym najwyższą jakość dźwięku. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi słuchawki mogą również pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego (co idealnie sprawdzi się np. w aucie czy podczas jazdy na rowerze).

Słuchawki dostarczane są z 3 zestawami gąbek i 3 uchwytami do uszu (o różnej wielkości) – dzięki temu każdy nabywca może mieć pewność, że będzie w stanie idealnie dopasować je do swoich preferencji. Co więcej, plastyczna forma poduszek słuchawkowych Comply Sport+ sprawia, że można je indywidualnie dopasować do kształtu ucha.

Ciekawym rozwiązaniem jest wchodząca w skład zestawu stacja ładowania z wbudowanym akumulatorem – umieszczając w niej słuchawki możemy je szybko doładować do 100% pojemności, bez konieczności podłączania zewnętrznego zasilania (i to czterokrotnie – dopiero później stację trzeba naładować). Akumulatory wbudowane w słuchawki wystarczają do 8 godz. słuchania muzyki,  do 2 godz. prowadzenia rozmów oraz do 40 godzin pozostawania w stanie czuwania.

Sterowanie zestawem (przełączanie ścieżek audio, zmiana głośności, odbieranie połączeń) jest proste i intuicyjne – służą do tego umieszczone na słuchawkach przyciski funkcje, ale wygodnym rozwiązaniem jest też możliwość korzystania z poleceń głosowych (co ciekawe, głosowo można również sprawdzić stan baterii – wydając odpowiednią komendę). Kolorowe diody pozwalają na łatwe sprawdzenie statusu urządzenia/aktywnych funkcji.

Nowe słuchawki firmy Hama doskonale sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach – są wręcz idealne do słuchania książek czy muzyki podczas urlopu, pozwalają na bezpieczne prowadzenie rozmów podczas jazdy autem i świetnie sprawdzą się podczas uprawiania sportu (dzięki powłoce Liquipel Nano nie straszny im pot czy deszcz).

Cenę zestawu ustalono na 499 zł. Więcej informacji znaleźć można na stronie firmy Hama:

//pl.hama.com/001738580000/hama-naprawd-bezprzewodowy-zestaw-s-uchawkowy-freestereo-twins

 

Ocena :
Brak ocen
Zaloguj się, by móc oceniać
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Ograniczenia, blokady nowego systemu. 32
Przymiarki do stworzenia własnej karty graficznej. 32
Trzeba się jednak pospieszyć. Microsoft obchodzi właśnie 5-lecie marki Surface Pro. 24
Chyba mało kto lubi gluty. 55
Pokazujemy siedem obudów, które można znaleźć w polskich sklepach. 41
Wyższy zegar to i wyższa wydajność. 37
Microsoft wszedł w lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku.  26
Firma kazała nam naprawdę długo czekać. 10
Wentylatorom wstęp wzbroniony. 14
Układom Intel Gemini Lake szykują się konkurenci. 5
Ograniczenia, blokady nowego systemu. 32
Duża popularność najnowszej wersji oprogramowania od The Document Foundation. 29
Microsoft wszedł w lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku.  26
Windows Store znów zawodzi. Microsoft wybitnie nie ma szczęścia do premier swoich pecetowych gier. 25
Seria gier nie ma ostatnio zbyt dobrej passy. 18
Firma Dell EMC rozpoczęła sprzedaż serwerów PowerEdge z procesorami AMD Epyc. 11
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane