informacje prasowe

Najnowsze badania laboratorium Av-test Bitdefender Internet Security w czołówce!

31 lipca 2017, 10:43 Bitdefender Polska

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją PCLab.pl czy Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Av-Test regularnie przeprowadza badania mające na celu ocenę pojawiających się na rynku programów antywirusowych. Produkty są ciągle udoskonalane, aby spełnić oczekiwania klienta w zakresie ochrony danych przed szkodliwym oprogramowaniem. Ranking przygotowywany przez Av-Test, pomaga użytkownikom wybrać jak najlepszy program, który służy ochronie ważnych dla klienta informacji.

 

 

AV-Test jest renomowanym laboratorium, oceniającym produkty pojawiające się na rynku, ze szczególnym zwróceniem uwagi na ochronę, wydajność i użyteczność. Każdy antywirus jest poddawany dokładnym testom, wymieniając jego zalety i mankamenty.

 

Badania Av-Test są szczególnie cenione przez klientów, którzy zapoznając się z wynikami mają pewność, że wybiorą produkt który spełni ich wszelkie oczekiwania.

 

W czerwcowych badaniach Bitdefender Internet Security (21.0) zdobył 17,5/18 punktów. Jest to cenna informacja dla klienta, który decydując się na zakup produktu Bitdefender. Będzie miał pewność, że wybrał produkt, który w pełni zabezpieczy jego dane przed atakami szkodliwego oprogramowania. Bitdefender jest  produktem wszechstronnym!

 

W badaniach pod kątem ochrony przed atakami typu 0-day, biorąc pod uwagę zagrożenia internetowe oraz wykrywanie rozpowszechnionego złośliwego oprogramowania, pojawiającego się w ciągu ostatnich 4 tygodni, Bitdefender uzyskał maksymalną ilość punktów 6/6.

 

Co bardzo ważne – program nie spowalnia pracy komputera, stąd też otrzymał maksymalną (6/6) ilość punktów za wydajność. W niemniej ważnej kategorii, jaką jest użyteczność, Bitdefender zdobył  5,5/6 punktów.

 

av-test bitdefender internet security

 

 

Bardzo dobre wyniki zaowocowały zdobyciem kolejnego już odznaczenia TOP Product dla Bitdefender Internet Security!

av-test bitdefender internet security

Bądź bezpieczny, bo na to zasługujesz.

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

 

Źródło: //www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/windows-10/juni-2017/bitdefender-internet-security-21.0-172291/

1