Informacja prasowa
ProLine.pl, Poniedziałek, 19 czerwca 2017, 11:59
Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane
z redakcją PCLab.pl czy Grupą Onet.pl SA. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Xiaomi Mi Note 2 kazał czekać na siebie nadspodziewanie długo! Jednak przez ten długi czas inżynierowie producenta udoskonalali swoje dzieło. Przekonaj się teraz co potrafi najnowszy flagowiec od Xiaomi. Został on wyposażony w zakrzywiony ekran OLED zdolny wyświetlać obraz w rozdzielczości Full HD.

Sprzedaż długo wyczekiwanego smartfona rozpocznie się w ProLine we środę 21 czerwca zarówno poprzez sklep internetowy jak i oddziałach stacjonarnych ProLine. Xiaomi Mi Note 2 w wersji Global wyceniony został na 2599 zł, gwarancja udzielana przez sklep wynosi 24 miesiące i realizowana jest poprzez wymianę wadliwego smartfona na nowy.

Wysokiej jakości ekran OLED Full HD
Xiaomi Mi Note 2 128GB wyróżnia się zwłaszcza pod względem wyświetlacza. Zastosowano w nim 5,7-calowy ekran OLED o rozdzielczości Full HD. Pokrywa on aż 77,2% przedniej części urządzenia. Boki wyświetlacza są zaokrąglone, dokładnie tak samo jak szkło znajdujące się na jego tylnej obudowie.

Dwa doskonałe aparaty fotograficzne
Telefon został zaopatrzony w dwa aparaty. Tylny ma matrycę o rozdzielczości 23 Mpx i oferuje stabilizację obrazu podczas nagrywania wideo w rozdzielczości 4K. Przednia kamera ma matrycę o rozdzielczości 8 Mpx.

Nowa bateria 4070 mAh
Każdy lubi, kiedy bateria w telefonie jest wytrzymała. Mi Note 2 posiada baterie o pojemności 4070 mAh, którą można również ładować poprzez Quick Charge 3.0. Telefon posiada też w pełni funkcjonalną technologie NFC oraz wysoką jakość dźwięku.

Płynność działania
Smartfon Xiaomi Mi Note 2 jest wyposażony w 6GB pamięci operacyjnej, która zapewnia płynną prace, nawet gdy jest uruchomiona większa ilość aplikacji. Mi Note 2 dzięki wydajnemu procesorowi Snapdragon 821 poradzi sobie z najbardziej wymagającymi aplikacjami.

Ocena :
Brak ocen
Zaloguj się, by móc oceniać
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Sytuacja jednak powoli się stabilizuje. IDC opublikowało właśnie kolejny raport dotyczący rynku PC. 33
Poprawa sytuacji dopiero na wiosnę, być może. 160
Ogrzewanie wody w kranach i basenach to następny krok. 26
Bezpieczeństwo i szybkość na pierwszym miejscu. 45
Firma miała kłamać i zwodzić inwestorów. 69
Chodzi oczywiście o wyczekiwany od dawna model Galaxy X. 10
"Wygaszanie" Panelu Sterowania trwa. 40
Aż trudno uwierzyć, że ceny osiągnęły taki poziom. 60
Google zaciska twórcom pętlę. 39
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane