informacje prasowe

Nowe banki energii TP-LINK – Twoje źródło energii w drodze

21 grudnia 2015, 13:58 TP-LINK Polska

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją PCLab.pl czy Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

W rok po debiucie modelu TL-PB10400 TP-LINK uzupełnia serię banków energii o dwa kolejne urządzenia – mniejsze, lżejsze i bardziej poręczne. Niewielkie rozmiary i biało-niebieska stylistyka sprawiają, że prezentują się elegancko i oryginalnie. Przykuwają jednak uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim mocną specyfikacją. Pojemne ogniwa zapewniają dostęp do energii zawsze, gdy jej potrzebujesz.

Model TL-PB5200 został wyposażony w akumulator o pojemności 5200 mAh, co pozwala na średnio dwa pełne naładowania smartfona (w zależności od pojemności baterii zasilanego urządzenia). Technologia inteligentnego ładowania identyfikuje urządzenie i dzięki mocnemu złączu USB, które odpowiednio dostosowuje natężenie prądu, bank energii ładuje je w najkrótszym możliwym czasie. TL-PB5200 nie tylko szybko zasili Twój smartfon, ale też sam sprawnie się ładuje. Aby jego akumulator był pełny w 90%, wystarczy ładować go niecałe 2 godziny przy użyciu zasilacza 5V/2,4A. Na urządzeniu znajdują się także 4 diody wskazujące poziom naładowania.

TL-PB2600 to najmniejszy bank energii z serii – rozmiarami i kształtem przypomina szminkę do ust. Został wyposażony w akumulator o pojemności 2600 mAh, co pozwala mniej więcej na jedno naładowanie smartfona. Model ten jest idealnym awaryjnym źródłem energii, które zmieści się w kieszeni marynarki czy niewielkiej damskiej torebce. Dyskretna dioda pozwala sprawdzić stan baterii urządzenia.

W przypadku obu modeli TP-LINK zadbał o wysoki poziom bezpieczeństwa, za który odpowiada 6 układów, chroniących urządzenia przed spięciami, przepięciami, przetężeniami, przeładowaniami, wyładowaniami i przegrzewaniem. Dodatkowo wysokiej klasy podzespoły gwarantują minimalne straty energii podczas ładowania.

Nowe banki energii TP-LINK współpracują z większością urządzeń mobilnych, takich jak tablety, smartfony i inne urządzenia ładowane napięciem 5V przez port USB.

Banki energii TL-PB5200 oraz TL-PB2600 są już dostępne w sprzedaży. Produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją.

1