Informacja prasowa
TRENDnet, Poniedziałek, 23 listopada 2015, 03:09
Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane
z redakcją PCLab.pl czy Grupą Onet.pl SA. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Bezpłatne oprogramowanie, które zapewnia elastyczność i usprawnia zarządzanie punktami dostępu. 

18 listopada 2015 – TRENDnet® (www.TRENDnet.com), producent najlepszego w swojej klasie przewodowego i bezprzewodowego sprzętu sieciowego, poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego, bezpłatnego oprogramowania do zarządzania zewnętrznymi punktami dostępu z linii urządzeń o stopniu ochrony IP67.

Nowe oprogramowanie do zarządzania punktami dostępu zostało zaprojektowane w taki sposób, aby przechowywać różne konfiguracje sieci i uprościć zarządzanie wieloma punktami dostępu firmy TRENDnet. Oprogramowanie umożliwia konfigurowanie, aktualizowanie i zmienianie ustawień wielu punktów dostępu jednocześnie. Możliwe jest również wyświetlanie szczegółowych raportów odnośnie działania dla każdego urządzenia.

„Złożoność dzisiejszych sieci bezprzewodowych wymaga wykwalifikowanych osób potrzebnych do przeprowadzenia podstawowej konfiguracji i utrzymania sieci”, powiedział Evan Davis, starszy menedżer inżynierii rozwiązań w TRENDnet.

„Nowe oprogramowanie skraca czas i trud administrowania oraz zapewnia narzędzia niezbędne do utrzymania sprawności sieci bezprzewodowej.”

Oprogramowanie może być stosowane dla dużych i rozległych sieci, obsługuje do 200 zewnętrznych punktów dostępowych marki TRENDnet. Intuicyjny sterownik automatycznie wykrywa obsługiwane urządzenia w danej sieci.

Zalety nowego rozwiązania to przede wszystkim scentralizowane rozwiązanie pozwalające zarządzanie wieloma urządzeniami z jednego miejsca – konfigurowanie, uaktualnianie oprogramowania, a także szybkie szybkie przenoszenia ustawień z jednego punktu dostępowego do drugiego.

Dbając o zmieniające się potrzeby sieci, oprogramowanie oferuje elastyczność administracji umożliwiając niestandardowe konfiguracje ustawień dla pojedynczych i zgrupowanych punktów dostępowych. W przypadku grupy urządzeń, modyfikowanie ustawień wprowadzone może być raz i zastosowane automatycznie dla wielu urządzeń.

Aktualne modele urządzeń zgodne z nowym oprogramowaniem: TEW-738APBO, TEW-739APBO, TEW-676APBO, TEW-455APBO.

Oprogramowanie jest już dostępne. Instrukcje szybkiej instalacji można znaleźć na podstronach powyższych produktów.

O TRENDnet Inc.

TRENDnet jest globalnym dostawcą rozwiązań sieciowych i nadzoru dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla użytkowników domowych. Firma skutecznie i z sukcesami wprowadza na rynek nowe rozwiązania od 1990 roku. TRENDnet umożliwia użytkownikom współdzielenie dostępu do szerokopasmowego dostępu do sieci, multimediów i urządzeń peryferyjnych w sieci. Zróżnicowane portfolio produktów TRENDnet zawiera m.in. bezprzewodowy sprzęt sieciowy, kamery IP, przełączniki, urządzenia PoE, rejestratory wizyjne(NVR), serwery druku, urządzenia powerline, serwery NAS i inne.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź www.trendnet.com/company, www.facebook.com/TRENDnet.Poland, www.twitter.com/trendnet

Ocena :
Brak ocen
Zaloguj się, by móc oceniać
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Rusza kolejna edycja największego plebiscytu technologicznego w Polsce – Tech Awards 2018, który organizuje nasza redakcja wspólnie z Komputer Świat i Verdykt.pl. 43
Odpowiednik GeForce’a RTX 2070 na rynek profesjonalny. 3
Jasna deklaracja Phila Spencera. 12
Odświeżony projekt i funkcje dla wymagających. 3
Na sprzęt trzeba będzie jednak trochę poczekać. 11
Spokojnie, firma i tak niedługo zaoferuje nowy rodzaj łączności. 11
Wiemy, które smartfony dostaną aktualizację. 6
AMD zaprezentowało pierwszy procesor x86 wykonany w litografii klasy 7 nm: serwerowy układ Epyc drugiej generacji, który trafi do sprzedaży w przyszłym roku. 52
W sieci znajdziemy pierwsze szczegóły na temat chipu. 4
AMD radzi sobie coraz lepiej. 20
AMD przedstawia akceleratory obliczeniowe Radeon Instinct MI60 i MI50 z pierwszym na świecie GPU 7 nm. 17
Spokojnie, firma i tak niedługo zaoferuje nowy rodzaj łączności. 11
Odświeżony projekt i funkcje dla wymagających. 3
Pecetowa wersja może nie dostać obiecanych ulepszeń. 10
AMD zaprezentowało pierwszy procesor x86 wykonany w litografii klasy 7 nm: serwerowy układ Epyc drugiej generacji, który trafi do sprzedaży w przyszłym roku. 52
Agent 47 cały czas może pochwalić się dobrą formą. 12
Sprawa zakończyła się nie po myśli amerykańskiej firmy. 16
AMD przedstawia akceleratory obliczeniowe Radeon Instinct MI60 i MI50 z pierwszym na świecie GPU 7 nm. 17
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane