informacje prasowe

Kabel USB z ekranem LED

16 lutego 2015, 12:08 Entrymedia

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją PCLab.pl czy Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Delock, niemiecki producent rozwiązań mobilnych wprowadził do oferty przewód USB, który jest wyposażony w mały ekran typu LED. Dzięki niemu użytkownik na bieżąco może śledzić wartość natężenia i napięcia prądu płynącego do urządzenia.

Po podłączeniu kabla do urządzeń USB, wskaźnik LED w adapterze wskazuje na przemian aktualną wartość natężenia prądu i napięcia elektrycznego dla podłączonego urządzenia. Dzięki temu użytkownik otrzymuje informację, która pozwala na wstępną diagnozę czy podłączony sprzęt pobiera odpowiednią ilość energii.

Adapter USB firmy Delock to produkt, który najbardziej docenią pracownicy serwisów związanych z diagnostyką i naprawą sprzętu elektronicznego oraz entuzjaści elektronicznych gadżetów. Przewód o długości 1 m wyposażono w złącze USB oraz mini USB-B, dzięki czemu z łatwością podłączymy takie urządzenia jak smartfon czy tablet. Niewielkie rozmiary produktu pozwalają bez problemu schować je w małej kieszeni.

Cena detaliczna produktu wynosi 37 zł.

 

 Specyfikacja:
- Złącze:
  USB 2.0 typ A męskie >
  Micro USB 2.0 typ B męskie
- 3-cyfrowy wskaźnik LED
- Automatyczna zmiana pomiędzy wskazywaniem napięcia elektrycznego a wskazywaniem natężenia prądu
- Dla napięcia prądu stałego o wartości 5 V
- Maks. 4 A
- Kolor: czarny
- Długość kabla: ok. 1 m

Wymagania systemowe:
- Wolny żeński port USB-A

 

O Delock

Firma Delock powstała w Niemczech i jest liderem w produkcji nowoczesnych technologii  zwiększających mobilność i komfort pracy. Swoje oddziały posiada w Europie i Azji zaopatrując w ten sposób setki tysięcy użytkowników. Od lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wszelkiego rodzaju kabli, adapterów, kart rozszerzeń i wielu innych, zaawansowanych technologicznie produktów, mających zastosowanie w komputerach i innych dziedzinach techniki.

www.delock.de

dzal67Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
dzal672015.02.17, 02:21
Szkoda że tylko dla napiecia 5 V. W telefonach Samsunga które używają 'adaptive charging' napiecie 'skacze' do 9 V podczas ładowania.
kaczy99Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
kaczy992015.02.18, 11:20
Od majfrienda można kupić taki licznik tylko że trochę brzydszy ale pasujący do każdego kabla za 2$.
Zaloguj się, by móc komentować
1