informacje prasowe

Słuchawki Thomson dla seniorów

26 września 2013, 10:08 Hama

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją PCLab.pl czy Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Słuchawki najczęściej utożsamia się z młodymi, aktywnymi ludźmi. Ale wbrew krążącym stereotypom nie są to jedyni użytkownicy tego akcesorium.

Firma Thomson wprowadziła na rynek słuchawki opracowane specjalnie z myślą o seniorach. Urządzenia wyróżnia jakość dźwięku oraz wysoki poziom komfortu i ergonomia. To cechy, które szczególnie cenią dojrzali użytkownicy. Thomson rekomenduje słuchawki jako telewizyjne, niemniej ich brzmienie zadowoli wielu melomanów.

Model HED 3112 Proclass to propozycja z najwyższej półki. Eleganckie czarne słuchawki posiadają przetworniki 54 mm, gwarantujące wysoką jakość dźwięku. Można ich również używać do zestawu HiFi. Co ważne, w parze z krystalicznym brzmieniem idzie komfort, który  zapewniają miękkie muszle oraz specjalny pałąk Auto-Fit.

 

Słuchawki HED3011 HIFI TV to kolejna oferta Thomsona dla telemaniaków. Urządzenie posiada 40 mm przetworniki. Ciekawym rozwiązaniem są ruchome muszle dopasowujące się do kształtu głowy. Model HED3011 HIFI TV oferowany jest w kolorze srebrno - czarnym, a pozłacany dodatkowej wtyk Jack 3,5 mm nadaje słuchawkom dodatkowej elegancji.

 

Uzupełnienie oferty dla seniorów stanowią czarne słuchawki Thomson HED 2112 z 40 mm membranami. Charakterystyczną cechą słuchawek jest dodatkowa regulacja głośności na lewym i prawym uchu. To rozwiązanie powinno szczególnie zadowolić starszych użytkowników. Dzięki miękkiemu pałąkowi oraz idealnie przylegającym do uszu muszlom, słuchawki są bardzo wygodne.

 

Wymienione modele posiadają 5 metrowy kabel, zapewniający użytkownikom dużą swobodę ruchów. Słuchawki wyposażone są też we wtyk Jack: 3,5 mm oraz adapter 6,35 mm. Wyłącznym dystrybutorem produktów Thomson w Polsce jest firma Hama.

 

Sugerowane ceny detaliczne:

Thomson HED 3112 Proclass – 149,99 zł

Thomson HED3011 HIFI TV – 89,90

Thomson HED 2112 – 89,90 zł. 

1