informacje prasowe

Pacific AV8R dla miłośników podniebnych lotów

25 września 2013, 15:07 Mad Catz

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją PCLab.pl czy Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Mad Catz, czołowy producent akcesoriów „gamingowych” poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży kontrolera Pacific AV8R. Od teraz fani symulacji lotniczych i podniebnych bitew będą mogli nabyć kontroler, który wcześniej był tylko dostępny z grą Damage INC. : Pacific Squadron.

Pacific AV8R to kontroler, który swoją stylistyką nawiązuje do klimatów drugiej wojny światowej. Wykonany z wysokiej jakości materiałów i wyposażony w najnowsze technologie dostarczy niezapomnianych wrażeń podczas podniebnych manewrów.

Podwójny tryb działania zapewni kompatybilność z ulubionymi grami. Idealnie sprawuje się w grze Damage INC. : Pacific Squadron jak i w wielu innych grach lotniczych. Przełączniki oraz przepustnica zostały zaprojektowane na wzór rozwiązań stosowanych w lotnictwie. Użytkownik ma tutaj spory wachlarz możliwości jeśli idzie o konfigurację i kontrolę nad silnikiem.

Joy wyposażono w precyzyjne narzędzia kontroli lotu. Przepustnica, spora ilość przełączników kokpitu oraz realistyczny spust gwarantuje nam kontrolę nad samolotem od początku do końca. Przejmij stery nad maszyną od teraz przestworza należą do Ciebie.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez polskiego dystrybutora – Impakt, wynosi 292 zł (dla PS3, Xbox) i 252 zł dla PC.

Cechy urządzenia:

- Kontroler dostępny jest w wersji dla platform Xbox360, PS3 oraz PC
- Odczepiany drążek z gumowaną powierzchnią oraz 3 przyciskami akcji i spustem
- Przełączniki zainspirowane rozwiązaniami dostępnymi w lotnictwie 
- Przepustnica z możliwością podziału umożliwi dokładną kontrolę nad silnikiem 
- Możliwość dowolnej konfiguracji
- Możliwość odłączenia nóżek umożliwi korzystanie z urządzenia nie tylko na biurku

 

 

Znajdź nas na FB

 

1