informacje prasowe

GameDot wśród wystawców na PGA 2013

25 września 2013, 13:38 Entrymedia

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją PCLab.pl czy Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Największa sieć sklepów „gamingowych” w Polsce - GameDot, poinformował o udziale w tegorocznej imprezie Poznań Game Arena 2013, która odbędzie się w dniach 18-20 października 2013 r.

Największa w Polsce impreza multimediów i rozrywki odbędzie się w dniach 18-20 października 2013 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to już ósma edycja targów i jak obiecują organizatorzy ma być równie udana jak poprzednia.

Amatorzy elektronicznej rozrywki będą mogli przetestować najnowsze akcesoria od czołowych producentów akcesoriów dla graczy w świetnej atmosferze”… komentuje, dyrektor rozwoju sieci sklepów GameDot -  Wojciech Królikowski. Nie zabraknie najnowszych tytułów gier wydanych na wszystkie platformy oraz prawdziwych klasyków. …„Gwarantujemy świetną zabawę przy naszym stoisku, będzie turniej z nagrodami,  możliwa będzie również wymiana gier na specjalnych warunkach.

W 2012 roku w imprezie uczestniczyło blisko 35 000 osób, którzy dzięki sponsorom, partnerom oraz wystawcom mogło wziąć udział w setkach różnorodnych atrakcji. Duży rozgłos medialny towarzyszący imprezie oraz zaangażowanie sponsorów i rosnąca liczba uczestników targów to tendencja która od 3 lat stale się rozwija.  

Zapraszamy wszystkich fanów elektronicznej rozrywki do odwiedzenia nas w hali 7A.

 

Znajdź nas na FB

 

 

 

1