informacje prasowe

Senetic wygrywa przetarg w ARMiR

25 stycznia 2013, 14:30 Senetic

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją PCLab.pl czy Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozstrzygnęła przetarg na przedłużenie/odnowienie usługi wsparcia technicznego oraz dostawcę subskrypcji na licencję oprogramowania VMware.  Na zakup licencji oraz usług od firmy Senetic ARMiR wyda ponad 900 tysięcy złotych. 

Decyzja o przedłużeniu subskrypcji na produkty VMware umotywowana była wysokim stopniem satysfakcji ze środowiska stworzonego w oparciu o rozwiązania tego producenta.

W ramach zwycięskiego przetargu Senetic dostarczy 120 subskrypcji na licencję Production Support Coverage VMware vSphere 5 Enterprise Plus,  stanowiące rdzeń posiadanej przez ARiMR infrastruktury, a także 2 licencje Production Support Coverage VMware vCenter Server 5 Standard for vSphere 5. Agencja postanowiła przedłużyć wsparcie techniczne dla wymienionych produktów na okres 12 miesięcy.   Dokładna wartość umowy wynosi 910 925, 70 zł brutto. Zgodnie z przyjętymi zasadami przetargu o wyborze dostawcy decydowała najtańsza oferta.

VMware vSphere jest najczęściej wdrażaną i cieszącą się największym zaufaniem platformą wirtualizacji na świecie, stanowiącą podstawę pakietu WMware dla infrastruktur cloud. VMware vCenter Server 5.0  służy do zarządzania i automatyzacji wirtualizacji opartej o platformę VMware vSphere

Marcin Białożyt, prezes firmy Senetic, informuje, że jest to jeden z ostatnich sukcesów Senetic na polu zamówień publicznych, które oddaje na rzecz swoich partnerów. Zgodnie z zapowiedziami w 2013 roku kierowana przez niego firma wycofa się z udziału w przetargach, ograniczając swoje działania do wsparcia resellerów.

 

1