informacje prasowe

Najlepszy pakiet biurowy już nigdy nie będzie tańszy

12 października 2012, 10:23 Senetic

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją PCLab.pl czy Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Pakiet biurowy to oprogramowanie niezbędne w każdej firmie. Składniki Microsoft Office - Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access, są doskonale znane użytkownikom większości polskich firm. Pakiet biurowy, jak każde oprogramowanie, zmienia się. Producent  dodaje nowe funkcjonalności, poprawia ergonomię pracy, przyspiesza działanie aplikacji. Dlatego warto posługiwać się najnowszą wersją oprogramowania. Obecnie nadarza się doskonała okazja do zakupu najnowszej wersji pakietu biurowego w niezwykle atrakcyjnej cenie.

- Jeżeli planowałeś wyposażenie swojej firmy w pakiety Microsoft Office 2010 w edycji Standard lub Professional PLUS , to teraz jest na to najlepszy okres, bo taniej już nigdy nie będzie. – przekonuje Dominik Podgórski, Microsoft Product Manager w firmie Senetic.

Do końca października 2012 r. Senetic oferuje do 15 proc. rabatu na oprogramowanie Microsoft Office 2010 .Pakiety biurowe są oferowane w ramach programu licencji grupowych Open. Dla kupującego oznacza to przede wszystkim niższe koszty, szybkie i łatwe wdrażanie dzięki dostępowi do wersji instalacyjnej na witrynie VLSC (Microsoft Volume Licensing Service Center) oraz pojedynczemu kodowi wolumenowemu dla całej partii licencji. Dodatkowo w tym modelu możliwe jest łatwe zarządzanie licencjami poprzez witrynę VLSC – nie ma potrzeby przechowywania pudełek i indywidualnych kodów, a także szybkie i łatwe przenoszenie oraz ponowne instalowanie oprogramowania.

- Oferta obowiązuje do końca października 2012 roku i obejmuje Microsoft Office Standard 2010 i Microsoft Office Professional Plus 2010. Cena promocyjna obowiązuje od 10 sztuk – wyjaśnia Dominik Podgórski.

 Więcej informacji można znaleźć na stronach:

//www.senetic.pl/product/021-09707

//www.senetic.pl/product/79P-03549

Star-Ga-TeZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Star-Ga-Te2012.10.13, 14:46
One comment: ROTFL...
RaistlinZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Raistlin2012.10.15, 10:01
Haha, wyprzedają zapasy, bo idzie 2013? :)
bezowyZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
bezowy2012.10.16, 22:29
No powiem Ci, że jakby udało Ci się wyprzedać zapasy licencji elektronicznych (które są w postaci e-maila) to Cię przyjmą bez egzaminów wstępnych do Akademii Zwalczania Przestępczości Elektronicznej.
Zaloguj się, by móc komentować
1