Informacja prasowa
OXYCOM, Poniedziałek, 21 maja 2012, 10:03
Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane
z redakcją PCLab.pl czy Grupą Onet.pl SA. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Firma AdRem Software - producent  profesjonalnego oprogramowania do monitorowania sieci komputerowych - umożliwiła swoim aktualnym i potencjalnym klientom testowanie oprogramowania NetCrunch na serwerze w chmurze. Technologię, dzięki której możliwe jest wygodne i łatwe (bez potrzeby pobierania i instalowania wersji demonstracyjnej) sprawdzenie możliwości programu, dostarczyła wrocławska firma OXYCOM.

NetCrunch jest kompleksowym rozwiązaniem do bezagentowego monitorowania systemów typu Windows, Linux, Unix, Novell, Mac OS X, BSD oraz urządzeń SNMP. Program pozwala centralnie zarządzać awariami poprzez odbieranie, przetwarzanie i wysyłanie alarmów o zdarzeniach pochodzących ze źródeł zewnętrznych takich jak: dzienniki zdarzeń Windows, serwery syslog i trapy SNMP. Oprogramowanie to przeznaczone jest przede wszystkim dla administratorów sieci, którym zależy na skutecznym monitorowaniu kluczowych zasobów firmy - aplikacji, serwerów oraz urządzeń sieciowych. NetCrunch obecny jest na rynku od kilku lat i zdobył sobie tysiące użytkowników w ponad 80 krajach świata.

Dzięki wdrożeniu usługi OXYDemo - dostarczonej przez firmę OXYCOM - użytkownicy mogą łatwo poznać funkcjonalność NetCruncha, bez konieczności instalacji czy konfiguracji. Wersja demonstracyjna jest dostępna w chmurze - wystarczy odwiedzić stronę //saas.oxycom.pl/adrem_demo/ i uruchomić NetCrunch z poziomu dowolnej przeglądarki, na komputerze lub tablecie.

 

 

Głównym atutem nowego rozwiązania jest umożliwienie testowania oprogramowania w siedmiu wersjach językowych (NetCruncha można testować w wersjach: angielskiej, niemieckiej, polskiej, francuskiej, japońskiej, hiszpańskiej oraz włoskiej).

Dostępna za pośrednictwem OXYDemo wersja demonstracyjna zawiera symulowaną sieć, w której zachodzą zdarzenia i logują się użytkownicy sieci. Ten nowatorski pomysł pozwala przetestować funkcjonalność programu bez konieczności skanowania i konfiguracji swojej sieci, a nawet bez dostępu do niej – np. na laptopie albo desktopie domowym czy nawet na tablecie. W ramach chmurowej wersji testowej użytkownik ma również dostęp do poradnika nt. zasad funkcjonowania NetCruncha.

"Od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem wdrożenia podobnego rozwiązania. Przez pewien czas korzystaliśmy nawet z oferty konkurencyjnej firmy z USA. Ostatecznie jednak zdecydowaliśmy się na współpracę z OXYCOM - zdecydowały o tym elastyczność, dobre warunki współpracy oraz atrakcyjna relacja wartości do ceny" - skomentował Marek Tyniec, Online Communications Specialist odpowiedzialny za współpracę z firmą OXYCOM.

Dodajmy, że OXYDemo otwiera nowe możliwości nie tylko przed osobami zainteresowanymi testowaniem produktów AdRem Software - na szereg dodatkowych korzyści może liczyć również sama firma udostępniająca tą drogą swoje oprogramowanie. Technologia dostarczona przez OXYCOM pozwala na bieżącą ocenę testów oraz zebranie informacji od osób zainteresowanych oprogramowaniem NetCrunch.

Więcej informacji o usłudze OXYDemo: www.oxydemo.pl

Szczegóły na temat oferty AdRem znaleźć można na stronie: //www.adrem.com.pl/products/

Ocena :
Brak ocen
Zaloguj się, by móc oceniać
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Sony zadowolone ze sprzedaży mocniejszego modelu. 55
Zmiana, o którą nikt nie prosił. 8
Premiera karty coraz bliżej. 10
Co ciekawe, nie chodzi o reprezentanta serii BlackShark. 7
Więcej RAM-u i nowa technika szybkiego ładowania baterii. 2
Wszystko przez kolejny wyciek danych. 8
Kolejna gra tworzona przy współudziale AMD.  19
Są też wstępne informacje o specyfikacji. 54
Artykuły spokrewnione
Facebook