aktualności

[Ważne] Zmiany w PCLab.pl

0
29 czerwca 2020, 08:55 Arkadiusz Świostek

Drodzy Czytelnicy  

Czytacie właśnie ostatni, opublikowany na łamach serwisu PCLab.pl, artykuł. Zmieniamy się, zgodnie ze strategią firmy stawiamy na jedną silną markę, integrując wszystkie nasze serwisy technologiczne.  Oznacza to, że tworzone przez nas w przyszłości testy i artykuły będą publikowane tylko w domenie Komputerswiat.pl. Na PCLab.pl nie pojawią się już nowe publikacje. 

W imieniu całej redakcji chciałbym Wam podziękować za spędzony z nami czas, za wspólne przeżywanie premier sprzętowych i najważniejszych wydarzeń technologicznych, za komentarze i uwagi – wiele z nich sprawiło, że mogliśmy tworzyć lepsze jakościowo i bardziej atrakcyjne treści. Choć żegnamy się z logo PCLab.pl to nadal będziemy tworzyć artykuły ─ takie jakie lubicie i jakie zwykle czytacie. Wróciliśmy już po kilku miesiącach pracy zdalnej do laboratorium i jesteśmy właśnie w trakcie testów procesorów, które niebawem zadebiutują na rynku. Mamy nadzieję, że każda osoba zainteresowana taką tematyką znajdzie ją w serwisie Komputerswiat.pl. Nadal będziemy uczestniczyć we wszystkich ważnych premierach sprzętowych, nadal będziemy skrupulatnie sprawdzać przysłany do redakcji sprzęt, poddawać go testom i analizom. Nie odpuszczamy także testów gier, mając nadzieję, że będą doskonałym uzupełnieniem recenzji, których przecież w Komputerswiat.pl publikujemy dużo.    

Wspomniana już strategia daje nam więcej możliwości, poza oczywistym aspektem związanym z dużo większą grupą odbiorów będziemy mieć również znacznie większe możliwości technologiczne.  

PClab.pl to jednak nie tylko artykuły i newsy, to również olbrzymia społeczność i stworzona przez Was baza porad, miejsce wymiany doświadczeń. Doskonale Was znamy, potrafimy jednym tchem wymienić stałych i najbardziej aktywnych czytelników – czasem z uśmiechem, a czasem wspominając burzliwe dyskusje. Wiedząc jak ważne jest dla Was forum, postanowiliśmy po wielu latach je zaktualizować, dzięki czemu dostanie ono funkcjonalność adekwatną do teraźniejszości.  

Wszystkiego dobrego! 

Ekipa PCLab.pl 

Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1