aktualności

Samsung Galaxy Note 20 doczeka się tylko pokazu online

4
23 maja 2020, 18:03 Bartosz Czechowicz

Premiera jednak się odbędzie. Kiedy świat ogarnęła pandemia nowego koronawirusa z Chin, kasacji zaczęły ulegać kolejne, branżowe wydarzenia. Wśród anulowanych imprez znalazły się m.in. targi MWC oraz poświęcone grom wideo E3. Poszczególni producenci elektroniki wciąż wprawdzie pokazywali nowe produkty, ale ich zapowiedzi zostały całkowicie przeniesione do sieci.

Jeśli chodzi o ważne premiery na rynku smartfonów, to gdzieś pod koniec sierpnia powinniśmy zobaczyć nowe, flagowe phablety Samsunga, modele Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20+. Niektórzy przypuszczali, że przez pandemię ich pokaz może zostać przesunięty w czasie, ale z najnowszych doniesień wynika, że nic takiego nie powinno mieć miejsca. Jak donosi Koreańska prasa, Samsung zamierza dać nam ten sprzęt na czas. Jedynym "udziwnieniem" premiery będzie to, że ma mieć ona miejsce tylko i wyłącznie w sieci. Co ciekawe, będzie to pierwszy raz w historii firmy, kiedy jakiś jej flagowiec nie doczekał się "normalnej" konferencji prasowej.

Zobacz, ile kosztują konsole obecnej generacji:

Za kulisami mówi się, że Koreańczycy wraz z nowymi phabletami pokażą także kolejnego smartfona ze zginanym ekranem. Będzie to high-endowy Samsung Galaxy Fold 2. Specyfikacja techniczna tej konstrukcji nie jest oficjalna znana, ale możemy być pewni, że dostanie ona podzespoły z najwyższe półki. Niestety, koszta zakupu oryginalnego Galaxy Folda każą nam przypuszczać, że sprzęt będzie również bardzo, bardzo drogi. Czekacie na kolejne smartfony Koreańczyków? Czego od nich oczekujecie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Źródło: gsmarena
MyfosZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Myfos2020.05.23, 21:35
Samsung ostatnio z jakością spadł i cena nie jest adekwatna do jakości. Mam S9+ i myślałem o tym by kupić note20+ ale soft który ostatnio wyszedł to jakaś porażka... Milion dodatkowych apek z ich śmiesznego sklepu nie działa tak jak reklamują a w dodatku problemy s20 ultra pokazują, że i hardware ma problemy
Super8Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Super82020.05.24, 19:36
-1#2
iPhone 11 Pro też nie jest wart swojej ceny (SRP w Polsce 5949 PLN Brutto - wersja 256 GB). A jednak ludzie kupują. Po premierze S20, zakup S10 i S10+ i Note10+ nigdy nie był tak atrakcyjny pod kątem jakość/cena. ;)
Rybaczek KoziołkaZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Rybaczek Koziołka2020.05.26, 08:22
samsung już dawno temu spadł z jakością. osobiście przestałem kupować samsungi dawno temu. jedyny plus samsunga, to stabilizacja obrazu w kamerce, ale ja smartfona nie kupuję by bawić się fotografią. od tego jest dedykowana lustrzanka, a smartfon jest do zdjęć okazyjnych. bez zooma stabilizacja jest praktycznie zbędna.
MarucinsZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Marucins2020.05.28, 07:29
Żartują!?
Niech patrzą na nas. Ch. tam z wirusem. My otwieramy się na wszystko!
Zaloguj się, by móc komentować
1