aktualności

World War Z, Figment i Tormentor X Punisher za darmo w Epic Games Store

3
26 marca 2020, 17:49 Adrian Kotowski

W Epic Games Store właśnie pojawiły się nowe darmowe tytuły, które zapowiadano w ubiegłym tygodniu. Dodatkowo przygotowano świetną niespodziankę w postaci trzeciej, nieujawnionej wcześniej gry, jaką jest World War Z. Wiadomość powinna ucieszyć wszystkich graczy, którzy od jakiegoś czasu polowali tę grę i czekali na pierwsze większe przeceny – teraz na szczęście nie będą musieli na nią wydawać ani grosza.

Pierwszą grą z nowego pakietu darmowych tytułów jest wspomniane World War Z, czyli kooperacyjna strzelanka, w której gracze stają naprzeciw hordom wygłodniałych zombie. Produkcja trafiła na rynek niespełna rok temu i została ciepło przyjęta przez graczy i media, dlatego zdecydowanie warto ją sprawdzić. World War Z dodacie do swojej biblioteki, przechodząc tutaj i klikając przycisk Pobierz

World War Z

Drugim tytułem jest surrealistyczna przygodowa gra akcji Figment, która przenosi gracza w zakamarki ludzkiego umysłu. Świat wykreowany przez twórców jest bardzo dziwny, co z jednej strony może odstraszyć, ale z drugiej też intrygować, dlatego warto dać grze szansę. Kartę produktu znajdziecie tutaj i wystarczy na niej kliknąć przycisk Pobierz. Ostatnią pozycją na liście jest Tormentor X Punisher. oferujący niezwykle dynamiczną rozgrywkę, w której każdy przeciwnik może zostać pokonany jednym ciosem, ale to samo tyczy się też postaci kierowanej przez gracza. Do tego dochodzi dynamiczna muzyka i specyficzna oprawa graficzna. Tormentor X Punisher dodacie do swojej biblioteki przechodząc na tę stronę i klikając przycisk Pobierz.

Figment

Tormentor X Punisher

Wszystkie wymienione wyżej pozycje możecie dodać do katalogu swoich gier do 2 kwietnia, do godziny 17:00. Wtedy zostaną one zastąpione przez gry Gone Home i Hob.

Źródło: Epic Games Store
Temp0Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Temp02020.03.26, 22:55
Tym razem nic dla mnie. Ale dzięki za cynk.
Pitt_34Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Pitt_342020.03.27, 21:41
World War Z już się pobiera
BitrateZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Bitrate2020.03.28, 11:02
World War Z ... nawet, nawet
Zaloguj się, by móc komentować
1