aktualności

Laptopy z Intel Comet Lake-H i kartami GeForce RTX Super zadebiutują na początku kwietnia

1
24 marca 2020, 18:07 Adrian Kotowski

Według doniesień chińskich mediów, premiera notebooków z procesorami Intela nowej generacji i kartami GeForce RTX Super nastąpi już za kilka dni. Informację tę potwierdził raczej nieznany na naszym rynku producent komputerów, firma Mechrevo, potwierdzając przy okazji wcześniejsze plotki o premierze nowych urządzeń.

Pierwsze wiadomości o wyznaczonym na początek kwietnia wprowadzeniu do sklepów notebooków z procesorami Intel Core 10. generacji i odświeżonymi kartami GeForce RTX pojawiły się w połowie tego miesiąca i pochodziły od redaktorów WCCFTech. Zwykle ich doniesienia nie są zbyt poważnie brane pod uwagę, ale tym razem najwidoczniej źródło wiadomości było dobre, bo potwierdzili je Chińczycy z ITHome. Obie redakcje wskazują na datę 2 kwietnia tego roku.

Na ten właśnie dzień wymieniona już wcześniej firma Mechrevo planuje pokaz swoich nowych laptopów, wyposażonych w procesory i karty nowej generacji. Na grafice promocyjnej widoczne jest wyraźnie logo Nvidii, więc zdecydowanie chodzi o GeForce'y RTX Super – trudno się przecież spodziewać, by mogłyby to być jeszcze nowsze układy, skoro zieloni nie ujawnili informacji o swojej nowej architekturze GPU.

Jesteśmy przekonani, że zarówno Intel Comet Lake-H, jak i GeForce'y RTX Super będą najwydajniejsze w swojej klasie. O ile Nvidia nie ma tutaj żadnej konkurencji, tak Intel będzie się musiał jednak zmierzyć z bardzo dobrymi Ryzenami 4000 i jesteśmy bardzo ciekawi, jak wyjdzie z tej bitwy.

Poniżej znajdziecie kilka kart graficznych z układami zielonych, które są w ostatnim czasie dość popularne wśród klientów. Kupując je przez załączone linki wspieracie nasz portal.

Źródło: ITHome
1