aktualności

Sony nie weźmie udziału w PAX East

2
20 lutego 2020, 17:23 Bartosz Czechowicz

Czekacie na nowe gry na PlayStation? Niestety, nie mamy dla was dobrych wiadomości. Sony w tym roku wprowadzi na rynek swoją konsolę następnej generacji, PlayStation 5. Mogłoby się wydawać, że w takim wypadku Japończycy będą chcieli wziąć udział w czerwcowych targach E3, które byłoby świetną okazją do prezentacji tak sprzętu, jak i jego startowych tytułów.

Teraz wiemy jednak, że nic takiego nie będzie mieć miejsca - przedsiębiorstwo poinformowało już, że w tym roku nie wybiera się do Los Angeles. A co z innymi, branżowymi wydarzeniami? Niektórzy przypuszczali, że Sony może pokazać coś ciekawego podczas PAX East. Niestety, na to również nie powinniśmy liczyć. Japończycy wydali właśnie komunikat, w którym obwieścili, że nie wezmą udziału w tej imprezie. Powód? Koronawirus. Producent postanowił, że nie przyjedzie do Bostonu, bo nie chce nikogo niepotrzebnie wystawiać na ryzyko zarażenia się tą chorobą.

Zobacz, ile kosztują konsole obecnej generacji:

Kiedy w takim razie powinniśmy spodziewać się premiery PlayStation 5? Cóż, trudno powiedzieć. Niewykluczone jednak, że koronawirus może przyczynić się do znacznego przesunięcia pokazu konsoli.

Źródło: ubergizmo
SmogsmokZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Smogsmok2020.02.21, 01:28
Również nie będą na GDC. Sony coś ukrywa, czyżby 8.3TF 36cu 1.8GHZ playstation 5 ?
el_darkoZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
el_darko2020.02.21, 11:31
Opóźniony start ps5 bo... coronavirus. Słabe zarobi, zwolnienia i brak gier też pewnie przez wirusa. Każda firma będzie swoje braki i niedociągnięcia tak tłumaczyć. Bardzo wygodny ten wirus
Zaloguj się, by móc komentować
1