aktualności

Apple pracuje nad trzecim modelem słuchawek z rodziny AirPods

3
14 lutego 2020, 16:56 Bartosz Czechowicz

Firma chce kuć żelazo póki gorące. Kiedy Apple wprowadziło na rynek słuchawki AirPods, wszyscy zdawali się pukać w czoło i wieszczyć temu modelowi spektakularną klęskę. Dlaczego? Oczywiście wszystko za sprawą horrendalnie wysokiej ceny.

Tymczasem urządzenie okazało się sprzedażowym hitem i dziś cieszy się niesłychanie dużą popularnością. Jeśli wierzyć przeciekom zachodniej prasy, to bardzo chętnie kupowane są również jeszcze droższe słuchawki AirPods Pro, które wyróżniają się systemem aktywnej redukcji szumów i oferują lepszą jakość dźwięku od pierwowzoru. Tymczasem z najnowszych doniesień wynika, że Amerykanie planują już... trzeci model. Jeśli wierzyć redakcji portalu Ubergizmo, to sprzęt nosi nazwę AirPods Pro Lite.

Jak dokładnie ma wyglądać to urządzenie i ile będzie kosztować? Nie wiadomo. W sieci mówi się tylko, że ta edycja może po prostu zastąpić "zwykłe" AirPodsy. Niewykluczone, że premiera gadżetu nastąpi już w marcu, wraz z zapowiedzią iPhone'a SE2, znanego też pod nazwą iPhone 9. Wtedy też powinniśmy poznać wszystkie szczegóły na jego temat.

Źródło: ubergizmo
sensej0sZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
sensej0s2020.02.14, 17:07
Teoretycznie to byłby to czwarty model bo pierwszych airpods były 2 edycje. Pierwsza bez bezprzewodowego ładowania i ciut gorszy dzwiek i druga w obu wersjach (case wirelles albo standard) oraz obecna pro.
Edytowane przez autora (2020.02.14, 17:07)
gregorioZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
gregorio2020.02.14, 17:30
SE2 + AirPods Lite to moze byc calkiem dobrze sprzedajacy sie zestaw.
Heinrich07Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Heinrich072020.02.14, 21:57
Brak giganta z Cupertino? No, Pan Bartek chyba czyta komentarze, zuch :E
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1