aktualności

Xiaomi Mi 10 Pro nowym liderem rankingu DxOMark

1
13 lutego 2020, 20:13 Bartosz Czechowicz

Firma ma powód do dumy. Mi Note 10 Pro okazał się smartfonem z jednym z najlepszych aparatów fotograficznych na rynku. Nic dziwnego więc, że tak wiele osób z entuzjazmem zareagowało na wiadomość, że najnowsze flagowce Xiaomi, modele Mi 10 i Mi 10 Pro, dostanę znaną z tamtej konstrukcji, 108-megapikselową matrycę.

Producent już podczas premiery dał do zrozumienia, że bardzo przyłożył się do sekcji foto w swoich nowych, high-endowych telefonach. Wszystko wskazuje na to, że nie były to tylko czcze słowa. Model Mi 10 Pro został bowiem właśnie liderem prestiżowego rankingu DxOMark, który ustawia smartfony pod względem jakości oferowanych zdjęć. Sprzęt został oceniony na 124 punkty, co pozwoliło mu wyprzedzić Mate'a 30 Pro 5G, iPhone'a 11 Pro Max czy Samsunga Galaxy Note 10+ 5G. Zestawienie sami zresztą możecie sprawdzić tutaj.

Xiaomi Mi Note 10 - sprawdź aktualne ceny!

Mówiąc krótko, jeśli komuś zależy nie tylko na wysokiej wydajności i dużej baterii, ale również na dobrych fotografiach, to Mi 10 Pro będzie świetnym wyborem. Nie wiadomo, kiedy sprzęt pojawi się w Polsce, ale można założyć, że nastąpi to w tym albo w przyszłym miesiącu. Recenzję serwisu DxOMark, oczywiście w języku angielskim, znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: gsmarena
Dominik HyżyZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 33%
Dominik Hyży2020.02.13, 21:37
Inne marki to jescsze istnieją w ogóle przy takiej konkurencji?
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1